4.82
  • 5
    26
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    1

MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)


35,82 €
s DPH

29.85 € bez DPH


Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector, DDM s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: S-55DLC80D


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector, DDM s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S
MIKROTIK
S-55DLC80D

Tabuľka dát

Záruka
24