4.58
  • 5
    34
  • 4
    2
  • 3
    0
  • 2
    1
  • 1
    3

MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)


78,74 €
s DPH

65.61 € bez DPH


Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector 2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Singl...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: S-4554LC80D


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector 2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connector Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4
MIKROTIK
S-4554LC80D

Tabuľka dát

Záruka
24