Napísali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost dodania Dobre ceny Velky vyber


06.07.2020

Overený zákazník
4.504.504.504.504.50
Celkový názor:
Dobrá cena monitora, prišiel rýchlo. Objednal som aj káblik ktorý hneď nemali, ale ozvali sa a poslali dodatočne.


06.07.2020

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
bleskove jednanie


01.07.2020

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Super komunikácia, rýchla dodávka nakúpeného tovaru.Vrelo odporúčam


27.06.2020

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Dobre ceny


05.06.2020

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlosť dodania


02.06.2020

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Super rychle dorucenie - objednaval som tovar o 16:30 a doruceny bol na druhy den doobeda o 10:30.


31.05.2020

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
ÁNO ODPORÚČAM !!!!!!!! dobrý obchod už som opakovane nakupoval


01.06.2020

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dnes objednate a zajtra to mate doma. Expresne dorucenie a tak sa mi to paci. Ziadne cakanie na tovar 3 dni.


17.05.2020

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Výborný obchod, ceny a komunikácia. Rýchla dodávka na druhý deň
Slabiny:
žiadna


17.05.2020

Switche

Switche a sieťové prepínače

Switche a sieťové prepínače

Switche

Počet produktov: 2118

Aktívne filtre

HPE 1820 8G Switch

Cena 78,00 €
skladom
  • 5
    6
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
HPE 1820 8G Switch Popis Řada přepínačů HPE 1820 nabízí větší výběr a flexibilitu pro menší organizace, které vyžadují snadné používání a nižší celkové...

UBNT UNIFI Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m

Cena 21,63 €
skladom
  • 5
    7
  • 4
    2
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Popis produktuUDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně ...

HPE 1820 24G Switch

Cena 161,75 €
skladom
  • 5
    4
  • 4
    1
  • 3
    1
  • 2
    1
  • 1
    0
HPE 1820 24G Switch Popis Řada přepínačů HPE 1820 nabízí větší výběr a flexibilitu pro menší organizace, které vyžadují snadné používání a nižší celkov...

HPE 1420 8G Switch

Cena 44,83 €
skladom
  • 5
    10
  • 4
    2
  • 3
    1
  • 2
    0
  • 1
    0
Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku ...

TP-Link T2600G-28MPS 24xGb L2 managed Switch,4x SFP, 384W PoE+

Cena 335,21 €
skladom
  • 5
    5
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
TP-Link TL-SG3424P JetStream™ 24-Port Gigabit L2 Managed PoE Switch with 4 Combo SFP Slots Highlights: · Supports 24 ports of802.3at/af-compliant Power over Ethernet with a total power supply of 320W · IP-MAC-Port-VID Binding,...

HPE 1820 48G Switch

Cena 270,31 €
skladom
  • 5
    6
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    1
HPE 1820 48G Switch Popis Řada přepínačů HPE 1820 nabízí větší výběr a flexibilitu pro menší organizace, které vyžadují snadné používání a nižší celkov?...

AirLive POE-FSH804ATi

Cena 59,46 €
skladom
  • 5
    7
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
8-Port 10/100Mbps POE Switch (4-port POE 802.3AT), 60W POE, Compact metal, Internal Power ...

UBNT UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 metry

Cena 12,33 €
skladom
  • 5
    5
  • 4
    2
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    1
Ubiquiti Networks UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry...

AirLive POE-GSH1816R-250

Cena 272,40 €
skladom
  • 5
    15
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    1
16 Port POE Topology Switch ; Gigabit 16 Port POE+ 2 SFP Fiber Port , 802.3AT, 250W POE, Topology Management Function ...

AirLive POE-GSH2624-370

Cena 258,84 €
skladom
  • 5
    6
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
24 Port POE Topology Switch ; IPV6 L2+ , Gigabit 24 Port POE+ 2 SFP Fiber Port , 802.3AT, 370W POE, Topology Management Function ...

UBNT EdgeRouter X, 4xGLAN, 1x pasívní POE out

Cena 49,74 €
skladom
  • 5
    1
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
POPIS PRODUKTU: Edge Router X (ER-X) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. Edge Router X je výkonný router od znám...

TP-Link TL-SG116 16xGb steel desktop switch

Cena 52,63 €
skladom
  • 5
    13
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
TL-SG116 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case The TP-Link 16-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch provides you an easy way to make the transition to Gigabit Ethernet. Increase the speed of your network s...