Napísali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Podrobné informácie o stave objednávky


26.06.2019

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychle dodanie. V stredu objednane vo štvrtok už u mňa doma
Celkový názor:
Môžem odporučiť


09.06.2019

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Najlepšia cena
Celkový názor:
rýchly nákup za rozumnú cenu


04.06.2019

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychle reagovanie, odpovedali presne na to, na co som sa pytal velmi rychly cas dodania update emailom ze tovar bude doruceny v dany den vyhodna cena
Celkový názor:
absolutne nic :)


17.05.2019

Overený zákazník
4.004.004.004.004.00
Výhody:
Dobre ceny
Celkový názor:
Normálny internetový obchod Dobre ceny


16.05.2019

Overený zákazník
4.004.004.004.004.00
Výhody:
Obchod som telefonicky kontaktoval ohľadom objednávky a dostupnosti tovaru na sklade. Po telefonickom potvrdený som tovar objednal a o dva dni mi prišiel.Telefonickú komunikáciu hodnotím ako bezproblémovú. Obchode mi sľúbili že mi tovar doručia do 18. Apríla stihli to omnoho skôr. Rýchlosť nákupu a doručenia je naozaj skvelá.
Celkový názor:
S obchodom mám skúsenosti Len čo sa týka nákupu čo sa týka reklamácie nemám skúsenosti žiadne. To býva mnoho krát väčší kameň úrazu než samotný nákup.


26.04.2019

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Korektné a rýchle jednanie, prístup na úrovni


14.04.2019

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rýchle dodanie.


10.04.2019

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchlosť doručenia jednoduchosť platby dobrá cena pre daný výrobok
Slabiny:
neviem o ničom zatiaľ
Celkový názor:
odporúčam tento obchod


21.03.2019

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlosť Komunikácia


08.03.2019

Switche

Switche a sieťové prepínače

Switche a sieťové prepínače

Switche

Aktívne filtre

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack

Cena 27,41 €
skladom
Popis produktu UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. ...

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, MM Modul, 10G, 2-Pack

Cena 42,07 €
skladom
UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquit...

UBNT EdgeSwitch 5XP POE, 5x Gigabit POE portů, 24V

Cena 82,81 €
skladom
Popis produktu TOUGHSwitch PoE je 5ti portový Gigabitový PoE switch s externím napájecím adaptérem s max. výkonem 60W. TOUGHSwitch PoE je schopen napájet až 5 zařízení 24V pasivním PoE (vhodné pro napájení NanoStationM5, Ro...

UBNT UNIFI Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m

Cena 21,79 €
skladom
Popis produktuUDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně ...

UBNT UniFi Switch, 8-Port, 4x PoE Out, 60W

Cena 107,57 €
skladom
Popis produktuUS-8-60W je Gigabitový PoE switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s maximálním výkonem PoE napájení 60W. Managovatelný switch s 8 gigabit metalickými porty a celkovou propustnost 16 Gbps. Jeho největší p?...

UBNT EdgeSwitch, 8-Port, 150W

Cena 187,67 €
skladom
ES-8-150W PŘEHLED ES-8-150W je gigabitový L3 PoE switch v desktop provedení s maximálním výkonem PoE napájení 150W. Managovatelný switch s 8 gigabit metalickými porty + 2 gig...

UBNT EdgeSwitch 24xGb 2xSFP PoE+ ES-24-250W

Cena 369,25 €
skladom
UBNT EdgeSwitch PoE, 24x 10/100/1000, 250W PŘEHLED Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 250W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými por...

Cisco SF220-24P-K9-EU 24x10/100 PoE Smart+ Switch

Cena 289,03 €
skladom
FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support ??...

Cisco SF220-48-K9-EU 48x10/100 Smart+ Switch

Cena 235,46 €
skladom
FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support ??...

Aruba 2530-24G-PoE+ Switch - J9773A

Cena 558,25 €
skladom
Přehled- Switch s managementem- Routing/Switching: Layer 2 Only- 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port- PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus...