Napísali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Tovar mali skladom a za lepšiu cenu ako inde


24.12.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Prehľadný web Dobrá cena Rýchle vybavenie objednávky


23.12.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Skladom technika, ktorú nemá ani Alza Doručenie do 48 hodín Tiežv východniari ako ja ;)
Celkový názor:
Odporúčam nákup techniky v tomto e-shope, nakoľko solídnosť, komunikácia a dodanie tovaru na jednotku


27.11.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchlosť pekný e-shop ochota na strane podpory
Slabiny:
nemá
Celkový názor:
Toto bol môj cca 4, alebo piaty nákup v obchode a som max. spokojný.


31.10.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
prehľadnosť ústretová komunikácia
Celkový názor:
Nakupujem u nich pravidelne. Som spokojný.


24.10.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Všetko OK, skvelá komunikácia i rýchlosť dodania. Odporúčam!


17.10.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Obchod je rýchly čo sa týka doručenia, cena za tovar bola tiež veľmi dobrá. Som s obchodom spokojný.


12.09.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Absolútne najrychlejšie doručenie tovaru aké som doteraz zažil, večer som tovar zaplatil, na druhý deň na obed som mal tovar doma Rýchla a transparentná komunikácia obchodu o všetkých úkonoch, ktoré robí Skvelá cena tovaru


05.07.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velmi rychle dodanie


10.05.2022

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlost vybavenia overovali cez telefon cena


10.04.2022

Antivírový software

antivírový software

Antivírový software

Aktívne filtre

Relé OMRON

Cena 0,60 €
skladom
  • 5
    18
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Relé spínané 12V DC. Kontakty určené na spínanie:- 0,5A pri 125V AC- 2A pri 30V DC...

DATACOM UTP drát CAT6 PVC 305m box šedý

Cena 149,86 €
skladom
  • 5
    3
  • 4
    3
  • 3
    0
  • 2
    1
  • 1
    0
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže.- 4 x 2 x 0,55 z plné mědi- typ vodiče: drát- CAT.6- 23 AWG- PVC plášť- 305 m BOX- barva šedá- potisk metráž + průmysl...

Predĺženie ESET NOD32 Antivirus 2PC / 2 roky

Cena 58,88 €
skladom
  • 5
    6
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Pre objednanie predĺženia licencie je potrebné poskytnúť Prihlasovacie meno:EAV-Heslo:Email:aleboLicenčný kľúč: Email:Jeden z prístupov prosíme zadať do poznámky v objednávke....

Optický duplex kabel SM 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 10m

Cena 13,24 €
skladom
  • 5
    6
  • 4
    4
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připo...

OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Cena 12,52 €
skladom
  • 5
    8
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    1
  • 1
    0
Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k prop...

DATACOM UTP kabel drát CAT5E PVC 305m box, bílý

Cena 111,31 €
skladom
  • 5
    6
  • 4
    2
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže- 4 x 2 x 0,5 z plné mědi- typ vodiče: drát- cat.5e- 24 AWG- 305 m BOX- barva bílá- plášť: PVCSouvisející produkty:...

DATACOM UTP drát Cat5e 305m samonosný OUTDOOR blk

Cena 243,15 €
skladom
  • 5
    4
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Instalační kabel DATACOM určený pro venkovní instalace strukturované kabeláže. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde klasický datový kabel neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Vlast...

DATACOM UTP drát CAT5E LSOH,Dca-s2d2a1 305m box šedý

Cena 115,34 €
skladom
  • 5
    6
  • 4
    2
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. Vhodný pro umístění do vnitřního prostředí.DATACOM UTP drát CAT5E LSOH,Dca-s2d2a1 305m box šedý- cat.5e- třída D (100MHz)- 24 AW...