4.48
  • 5
    19
  • 4
    6
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    2

10GBASE-SR SFP Module


564,79 €
s DPH

470.66 € bez DPH


Modul Cisco SFP-10G-SRModul Cisco 10GBASE-SR podporuje dĺžku spojenia 26 m na štandardnom multimódovom vlákne (MMF) na úrovni FDDI (Fibre Distributed Data Interface). Pri použití 2000 MHz * km MMF (OM3) je možná dĺžka spoj...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SFP-10G-SR=


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Modul Cisco SFP-10G-SR



Modul Cisco 10GBASE-SR podporuje dĺžku spojenia 26 m na štandardnom multimódovom vlákne (MMF) na úrovni FDDI (Fibre Distributed Data Interface). Pri použití 2000 MHz * km MMF (OM3) je možná dĺžka spojenia až 300 m. Pri použití 4700 MHz * km MMF (OM4) je možná dĺžka spojenia až 400 m.



Vlastnosti a výhody

Moduly Cisco SFP+ ponúkajú nasledujúce funkcie a výhody.

- Najmenší 10G tvarový faktor v odvetví pre najväčšiu hustotu na šasi

- Vstupné/výstupné zariadenie vymeniteľné za chodu, ktoré sa zapája do ethernetového portu SFP+ prepínača Cisco (pri inštalácii alebo výmene nie je potrebné vypínať)

- Podporuje model „pay-as-you-populate“ pre ochranu investícií a jednoduchú migráciu technológií

- Možnosť digitálneho optického monitorovania pre silné diagnostické možnosti

- Optická interoperabilita s rozhraniami 10 GBASE XENPAK, 10 GBASE X2 a 10 GBASE XFP na rovnakom prepojení

- Funkcia Cisco Quality Identification (ID) umožňuje platforme Cisco identifikovať, či je modul certifikovaný a testovaný spoločnosťou Cisco

Rozmery a hmotnosť:

Hĺbka: 5,7 cm

výška: 0,9 cm

Hmotnosť: 75 g

šírka: 1,3 cm

Environmentálne parametre:

Maximálna prevádzková teplota: 70 °C

Minimálna prevádzková teplota: 0 °C

Rozšírenie / Konektivita:

Kompatibilné sloty: 1 x SFP+

Rozhrania: 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-režim x 2

Všeobecné:

Typ zariadenia: SFP+ modul vysielača a prijímača

Faktor tvaru: Zásuvný modul

vytváranie sietí

Typ kabeláže: 10 GBase-SR

Vyhovujúce štandardom: IEEE 802.3ae

Technológia pripojenia: Drôtové

Data Link Protocol: 10 GigE

Rýchlosť prenosu dát: 10 Gbps

Maximálna prenosová vzdialenosť: 300 m

Dĺžka optickej vlny: 850 nm

CISCO
SFP-10G-SR=
882658167003

Tabuľka dát

Záruka
6
Optika
Ano
Provedení switche
Moduly