Cisco SFP-10G-LRM , vysielač SFP+, 10GbE LRM, MMF, 300 m


948,75 €
s DPH

790.63 € bez DPH


Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SFP-10G-LRM=


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Vysielač Cisco 10GBASE-LRM SFP+

10GBASE-LRM SFP+ viacrežimový vysielač, dosah až 300 m

Technické špecifikácie:

Verzia Viacrežimové (MMF)
Kabeláž 10GBASE-LRM
Typ konektora LC
Vlnová dĺžka 1310 nm
Maximálna vzdialenosť 300 m
Prenosová rýchlosť 10 Gb/s
Rozmery 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnosť 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html
Zoznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home.

CISCO
SFP-10G-LRM=
882658167119

Tabuľka dát

Záruka
12 Měsíc(ů)
Typ príslušenstva
Mini-GBIC (SFP) moduly