4.85
 • 5
  57
 • 4
  10
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Eaton 9SX3000I, UPS 3000VA / 2700W, LCD, veža


2 049,94 €
s DPH

1708.28 € bez DPH


Počet zásuviek:8; Účel použitia:Server, Data Center; Prevedenie:Tower; VA:3000; Topológia:On-Line; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, Predĺženie záložného času
Dostupnosť: skladom Kód: 9SX3000I
Predpokladaný dátum expedície: 25.07.2024
Posledné kusy v sklade


 • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
 • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
 • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Online UPS s dvojitou konverziou Nástupca UPS Eaton 9130 Výkon a dostupnosť - topológia s dvojitou konverziou. Eaton 9SX neustále monitoruje kvalitu vstupného napájania a reguluje napätie a frekvenciu na výstupe. - Vnútorný bypass umožňuje nepretržitú prevádzku aj v prípade vnútornej poruchy. Voliteľne je k dispozícii údržbový bypass na jednoduchú výmenu UPS bez vypnutia chránenej záťaže. - S účinníkom 0,9 poskytuje Eaton 9SX o 28 % viac energie ako iné UPS vo svojej triede. Dokáže napájať viac serverov ako iné UPS s rovnakým výkonom VA a nižším účinníkom. - Batérie s vyššou kapacitou a dlhšou životnosťou: Technológia riadenia batérií Eaton ABM využíva inovatívnu trojstupňovú metódu nabíjania, ktorá predlžuje životnosť batérií až o 50 %. Eaton 9SX poskytuje aj odporúčaný dátum výmeny batérie. Ovládateľnosť - Nový grafický LCD displej poskytuje prehľadné informácie o stave UPS a nameraných hodnotách na jednom displeji. Displej možno použiť aj na pokročilú konfiguráciu UPS. - Zariadenie Eaton 9SX dokáže merať spotrebu energie, ktorú možno monitorovať prostredníctvom LCD displeja alebo na diaľku pomocou softvéru Intelligent Power spoločnosti Eaton. - Riadenie segmentov zásuviek umožňuje uprednostniť vypnutie nekritických záťaží a maximalizovať čas zálohovania kritických záťaží. - Eaton 9SX ponúka sériovú a USB komunikáciu a slot pre voliteľnú komunikačnú kartu. Softvér Intelligent Power spoločnosti Eaton sa bez problémov integruje s poprednými virtualizačnými prostrediami a automatizovanými cloudovými nástrojmi. Flexibilita - jedna platforma, dva dizajny, desiatky možností. Konštrukcia Tower sa veľkosťou podobá modernému kompaktnému počítaču. - Dlhší čas zálohovania možno dosiahnuť pomocou až 4 externých batériových modulov, ktoré sa dajú pridávať priebežne a v prípade potreby môžu chrániť systémy niekoľko hodín. Batériové moduly sú automaticky rozpoznávané UPS..
EATON & MGE
9SX3000I
743172090997

Tabuľka dát

Záruka
24 Měsíc(ů)
Účel použitia
Data Center
Server
Fáza (Vstup/Výstup)
1:1
VA
3000
Topológia
On-Line
Prevedenie
Tower
Komunikácia
RS-232
USB
Možnosti rozšírenia
Management karta
Predĺženie záložného času
Počet zásuviek
8
Ochrana datové sítě
Ano
Typ výstupu
IEC 13
IEC 19

Súvisiace produkty 3

Eaton 9SX EBM 96V Tower

Cena 827,47 €
skladom
Velmi kvalitní značkový bateriový modul, který pracuje s nominálním napětím 96 V. Určen je pro záložní zdroj Eaton 9SX 3000VA. Dodává se ve verzi tower. SPECIFIKACE Typ: Extended battery module Baterie: 12V / 9 ...