4.67
  • 5
    35
  • 4
    8
  • 3
    0
  • 2
    1
  • 1
    1

D-Link DGS-1210-16 Smart switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless


115,42 €
s DPH

96.18 € bez DPH


Řízené L2 funkce, zabezpečení a L3 směrování Kompaktní sada CLI příkazů a webové uživatelské rozhraníStatický routing a MSTPDuální firmware a konfiguraceKompaktní CLI přes TelnetPodporuje kompaktní sadu CLI příkazů ...
Dostupnosť: skladom Kód: DGS-1210-16/E
Predpokladaný dátum expedície: 24.06.2024
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Řízené L2 funkce, zabezpečení a L3 směrování
Kompaktní sada CLI příkazů a webové uživatelské rozhraní
Statický routing a MSTP
Duální firmware a konfigurace

Kompaktní CLI přes Telnet
Podporuje kompaktní sadu CLI příkazů pro správu systému.

Statický routing
Směrujte L3 provoz mezi přepínači, i když jsou oddělené pomocí VLAN.

Optické uplink porty
Připojte se k dalším oblastem vaší sítě optickým vláknem s gigabitovou rychlostí a dosáhněte ještě větší vzdálenosti.

Duální firmware, duální konfigurační soubory
Aktualizace firmwaru a testování konfigurace bez rizika.

Surveillance Mode rozhraní
Snadno použitelné Surveillance Mode rozhraní vám rychle poskytne přehled o topologii sítě vašeho dohledového systému. Exkluzivně od D-Link.

Omezená doživotní záruka
Zaregistrujte svůj switch a získejte omezenou doživotní záruku a podporu od světového lídra v oboru.

Inteligentní řízení s plusem
Díky zvýšenému PoE výkonu, pokročilým L2 funkcím a L3 statickému směrování, poskytují gigabitové Smart+ přepínače DGS-1210 cenově výhodné a flexibilní řešení pro rozšíření jakékoli firemní sítě.
Pokročilé L2 funkce a L3 statický routing

Řada Smart+ přepínačů DGS-1210 má pokročilé možnosti správy, s přístupem přes kompaktní CLI rozhraní nebo webové rozhraní. Nabízí funkce, jako jsou virtuální sítě VLAN, Spanning Tree protokoly (STP, RSTP, MSTP) pro ochranu před smyčkami v kruhových topologiích, agregace linek (LACP), statický routing, duální firmware a duální konfigurační soubory.
Vestavěný D-Link Safeguard Engine chrání vaši síť před škodlivými DoS (Denial-of-Service) útoky a před zahlcením (Broadcast, Multicast, Unicast Storm Control). Díky výkonným bezpečnostním funkcím, jako je IGMP snooping, řízení přístupu do sítě (ACL, 802.1x) či zabezpečení portů, je řada DGS-1210 Smart+ univerzální řešení pro přístupové sítě.

Optický uplink
Pomocí optických vláken můžete propojit vzdálenejší zařízení a lokality, jako jsou výrobní linky nebo univerzitní kampusy. Kabeláž z optických vláken je lehká, bezpečná a odolná vůči rušení. Splní i budoucí požadavky na vyšší propustnosti sítě.

PoE a PoE+, s výkonem až 370W
Série Smart+ přepínačů DGS-1210 zahrnuje PoE přepínače s vysokým výkonem pro firmy, které chtějí napájet větší počet VoIP telefonů, bezdrátových Wi-Fi přístupových bodů nebo IP síťových kamer.

Bezplatný software pro správu sítě
Bezplatný nástroj D-Link Network Assistant (DNA) zobrazuje všechna připojená zařízení a urychluje prvotní konfiguraci. SNMP management systém D-View 7 je k dispozici zdarma s licencí pro 25 zařízení a pro 2 sondy, s plnohodnotným přístupem k nástrojům pro správu. Volitelné rozšiřující licence vám umožní správu a analýzu rozsáhlejších sítí.

Inteligentní energeticky úsporné provedení
Technologie D-Link Green umožňuje řadě DGS-1210 Smart+ šetřit energii bez omezení výkonu. Většina modelů je v provedení bez ventilátoru nebo disponují inteligentními větráky, které se zapínají při překročení určité teploty. Všechny přepínače přichází s pokročilou technologií integrovaných obvodů, která šetří až 73% energie ve srovnání s běžnými přepínači.

Surveillance Mode
Zvolte Surveillance Mode režim webového rozhraní a využijte výhod funkcí, které umožňují jednoduchou správu dohledového systému. Přepínač automaticky detekuje vaše zabezpečovací zařízení a oddělí je do vyhrazené Auto Surveillance VLAN sítě s vyšší prioritou kvality služeb QoS. Provoz videa tak je bezpečný a spolehlivý.


DGS-1210-16
· 16 x 1000Base-T
· 4 x Combo
· Fanless
D-LINK
DGS-1210-16/E
0790069467738

Tabuľka dát

Rýchlosť prenosu (switche)
10/100/1000
PoE 802.3af (switche)
Ne
SFP (switche)
Ano
Počet portov (switche)
16
Správa (switche)
Smart switch
Výrobca (switche)
D-link

Súvisiace produkty 5

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

Cena 44,16 €
nie je skladom
LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 kmMini ...

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

Cena 59,61 €
nie je skladom
* Až 200 Mb/s v režimu full-duplex * Max. vzdálenost až 2 km * Výměna za provozu (hot-swap) Mini-GBIC 100BaseFX multimode transceiver DEM-211 je vybaven 100Mb/s optickým FX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a...

D-Link DEM-312GT2 1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver

Cena 151,64 €
nie je skladom
DescriptionThe DEM-312GT2 is a high performance 1310nm multimode SFP/(miniGBIC) transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber for distances of up to 2km on 62.5µm or 50µm fiber. The unit features a metal housing...