4.83
 • 5
  36
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

SSD disk Kingston 120GB A400 SATA3 2.5 SSD (výška 7 mm) (R 500 MB/s W 320 MB/s)


27,56 €
s DPH

22.96 € bez DPH


Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):120; Rozhranie:interní Serial ATA III; Rýchlosť otáčok (v RPM):SSD; Typ disku:SSD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SA400S37/120G


 • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
 • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
 • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

SSD DISK A400

Neuveriteľná rýchlosť a robustná spoľahlivosť.

SSD disk Kingston A400 výrazne zlepšuje odozvu vášho existujúceho systému vďaka rýchlejšiemu štartu systému a rýchlejšiemu načítaniu a prenosu súborov v porovnaní s mechanickými pevnými diskami. Disk je vybavený najnovším radičom, ktorý umožňuje dosahovať rýchlosti až 500 MB/s a 450 MB/s*. Preto je až 10× rýchlejší ako tradičné pevné disky*, čo prináša vyšší výkon, mimoriadne rýchle reakcie pri multitaskingu a celkovo rýchlejší výkon systému.

A400 je vybavený pamäťou Flash a je tiež spoľahlivejší a odolnejší ako pevné disky. Neobsahuje žiadne pohyblivé časti, takže je menej pravdepodobné, že sa pokazí ako mechanický disk. Disk sa tiež zahrieva na nižšie teploty, je tichší a vďaka odolnosti voči nárazom a vibráciám je ideálny pre notebooky a iné mobilné zariadenia.

A400 je k dispozícii v niekoľkých kapacitách od 120 GB do 480 GB**, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše súbory, aplikácie, videá, fotografie a iné dôležité dokumenty. Pevný disk alebo disk SSD môžete nahradiť aj diskom s nižšou kapacitou, ktorý postačí na všetky potrebné súbory.

Tento disk SSD je určený pre pracovné zaťaženie zodpovedajúce stolným počítačom a notebookom a nie je určený pre serverové prostredie.

- Rýchle spustenie, načítanie a prenos súborov
- Spoľahlivejšie a odolnejšie ako pevný disk
- Viacero kapacít na rôzne účely alebo výmenu pevného disku

* Na základe výkonu bežného továrenského komponentu s použitím rozhrania SATA Rev. 3.0. Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru, softvéru a používania. Náhodné čítanie/zápis pomocou technológie IOMETER Random 4k je založené na použití 8 GB oddielu.
**Časť uvedenej kapacity pamäťového zariadenia flash sa používa na formátovanie a iné funkcie, a preto nie je k dispozícii na ukladanie. Z tohto dôvodu je skutočná kapacita dostupná na ukladanie údajov nižšia ako kapacita uvedená na produktoch. Ďalšie informácie nájdete v príručke o pamäti flash od spoločnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide..

KINGSTON
SA400S37/120G
740617261196

Tabuľka dát

Záruka
36 Měsíc(ů)
Typ disku
SSD
Rýchlosť otáčok (v RPM)
SSD
Rozhranie
interní Serial ATA III
Formát
2.5"
Veľkosť buffra (v MB)
Nešpecifikované
Kapacita disku
120 GB
Použití disku
Pro PC