SFP+ 10G WDMA 1270/1330 20km Cisco


117,30 €
s DPH

97.75 € bez DPH


Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1270/1330nm zajišťuje dosah až 20km. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 10 Gbps ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SFPP-10G-WDMA-20KM-C


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1270/1330nm zajišťuje dosah až 20km. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 10 Gbps Vlnová délka: 1270/1330 nm Dosah: 20 km Kompatibilita: Cisco
A-LINK
SFPP-10G-WDMA-20KM-C

Tabuľka dát

Záruka
24
Optika
Ano
Provedení switche
Moduly