4.93
  • 5
    37
  • 4
    3
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)


61,56 €
s DPH

51.3 € bez DPH


Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM ...
Dostupnosť: skladom Kód: GLC-SX-MMD/PN04948
Predpokladaný dátum expedície: 04.03.2024
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
NETRIX
GLC-SX-MMD/PN04948
821455032213

Tabuľka dát

Záruka
24