4.73
  • 5
    13
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    1
  • 1
    0

NOVATRON GLC-FE-100LX/PN00382 (OEM pro Cisco)


105,20 €
s DPH

87.67 € bez DPH


100BASE-LX SFP for FE port 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF[2] odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/td/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matri...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: GLC-FE-100LX/PN00382


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
100BASE-LX SFP for FE port 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF[2] odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/td/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/100MB_Tx_Matrix.html
NETRIX
GLC-FE-100LX/PN00382

Tabuľka dát

Záruka
24