Allied Telesis AT-SPBD10-14


169,91 €
s DPH

141.59 € bez DPH


SFP Pluggable Optical Module, 1000BX, 10km, Single mode, Single fiber [Tx=1490,Rx=1310], LC conn. (0 to 70°C) ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: AT-SPBD10-14


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
SFP Pluggable Optical Module, 1000BX, 10km, Single mode, Single fiber [Tx=1490,Rx=1310], LC conn. (0 to 70°C)
ALLIED TELESIS
AT-SPBD10-14
767035177809

Tabuľka dát

Záruka
24