4.6
 • 5
  15
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

HP No. 90 magenta Printhead and Printhead Cleaner


220,67 €
s DPH

183.89 € bez DPH


PrehľadInteligentná voľba. Tlačové hlavy a čistiace jednotky tlačových hláv HP 90 s dlhou životnosťou poskytujú s tlačiarňami HP Designjet 4000 rýchlu, spoľahlivú a cenovo výhodnú prevádzku. Získate stále vynikajúce výsledky od pres...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: C5056A


 • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
 • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
 • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Prehľad

Inteligentná voľba. Tlačové hlavy a čistiace jednotky tlačových hláv HP 90 s dlhou životnosťou poskytujú s tlačiarňami HP Designjet 4000 rýchlu, spoľahlivú a cenovo výhodnú prevádzku. Získate stále vynikajúce výsledky od presných čiarových nákresov po farebné obrázky fotografickej kvality.

Funkcie

Tlačové hlavy a čistiace jednotky tlačových hláv HP č. 90 poskytujú konzistentné výsledky od presných čiarových nákresov po farebné obrázky fotografickej kvality. Technológia tlače HP Smart Printing Technology 1 v tlačových hlavách, atramentové kazety a tlačiareň HP optimalizujú kvalitu tlače.
Spoľahlivosť šetrí čas a zvyšuje produktivitu.
Využite tlač s nízkou mierou údržby. Tlačové hlavy a čistiace jednotky tlačových hláv HP 90 sú súčasťou systému veľkoformátovej tlače navrhnutého pre úspornú prevádzku a ľahkú inštaláciu.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Purpurová
Veľkosť kvapky atramentu
5 pl
Kompatibilné typy atramentu
Dye-based

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
5 až 40 °C
Rozsah skladovacích teplôt
-40 až 60 °C
Skladovacia vlhkosť
15 až 80 % RH (relatívna vlhkosť)

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
264 × 36 × 114 mm
Hmotnosť balenia
0,18 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania.

Čo je v krabici

Printhead
Printhead cleanerHEWLETT PACKARD
C5056A
829160222578

Tabuľka dát

Kompatibilita
HP Designjet
Farba atramentu
Purpurová
Typ balenia
Atrament