_Nový Avast Ultimate pre Windows 1 12-mesačná licencia


34,10 €
s DPH

28.42 € bez DPH


Pre koho je licencia určená:Komerčné, Pre domácnosti; Jazyk:Český; Perióda platby:1 rok; Typ licencie:Online ESD; Počet zariadení:1
Dostupnosť: nie je skladom Kód: avu.1.12m


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Avast Ultimate pre Windows 1 licencia na 12 mesiacov - elektronicky

Avast Ultimate
Avast Ultimate nie je len antivírusový program. Je to kompletný balík na zabezpečenie a ladenie všetkých vašich počítačov, telefónov a tabletov a ochranu vášho súkromia.

Jedna sada na všetko
Avast Ultimate je praktická prémiová sada všetkých nástrojov, ktoré potrebujete na starostlivosť o všetky svoje zariadenia. Obsahuje náš najpokročilejší antivírus na blokovanie škodlivého softvéru (vrátane ransomvéru), sieť VPN na zabezpečenie úplného súkromia online a špičkové nástroje na čistenie a ladenie.

Avast Premium Security vám poskytuje kompletnú online ochranu
Náš najpokročilejší antivírus nezaťaží váš počítač. Navyše poskytuje účinnú ochranu pred vírusmi, ransomvérom a spyvérom a chráni vašu domácu sieť Wi-Fi pred doteraz neznámymi hrozbami. Avast Premium Security chráni všetky vaše telefóny, počítače a tablety.

Avast SecureLine VPN vám poskytuje skutočné súkromie online
Naša VPN využíva šifrovanie na úrovni banky na úplnú ochranu vášho súkromia online, takže môžete surfovať po webe a platiť, komunikovať alebo nakupovať bez obáv, že by hackeri alebo iní mohli sledovať vaše aktivity alebo ukradnúť vaše údaje.

Avast Cleanup Premium je komplexný nástroj na čistenie a ladenie
. Ľahko vyčistí nepotrebné údaje z vášho počítača alebo telefónu - vďaka čomu bude pracovať rýchlejšie a efektívnejšie. Získate rýchly prehľad o stave zariadenia, údržbu jedným kliknutím, nástroj na odstránenie bloatvéru a mnoho ďalšieho.

Zastavenie dotieravého sledovania online
Rôzni špehovači môžu sledovať vaše aktivity online a vytvoriť si váš podrobný profil. Náš softvér proti prenasledovaniu vás upozorní, keď sa vás niekto pokúsi sledovať, a zastaví prenasledovateľa..

AVG
avu.1.12m

Tabuľka dát

Záruka
0 Měsíc(ů)
Pre koho je licencia určená
Komerčné
Pre domácnosti
Jazyk
Český
Typ licencie
Online ESD
Perióda platby
1 rok
Počet zariadení
1