4.67
 • 5
  4
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Pro Stand


1 090,38 €
s DPH

908.65 € bez DPH


Profesionálny otočný a sklopný stojan pre Apple Pro Display XDRPozdvihni svoju prácu. A ešte ju aj otoč. Každý aspekt displeja Pro Display XDR bol navrhnutý s ohľadom na profesionálov. A Pro Stand nie je výnimkou...
Dostupnosť: skladom Kód: MWUG2CS/A
Predpokladaný dátum expedície: 02.08.2021
Posledné kusy v sklade


 • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
 • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
 • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Profesionálny otočný a sklopný stojan pre Apple Pro Display XDR

Pozdvihni svoju prácu. A ešte ju aj otoč. Každý aspekt displeja Pro Display XDR bol navrhnutý s ohľadom na profesionálov. A Pro Stand nie je výnimkou.
Výška, sklon, otočenie - to všetko je kompletne nastaviteľné. Je stabilný, ale nezaberá veľa miesta. A vďaka schopnosti otočiť sa na šírku alebo na výšku je dokonalým riešením pre prácu akéhokoľvek druhu.
Vďaka precíznemu nakláňaniu a nastaviteľnosti výšky v rozsahu 120 mm sa Pro Display XDR prispôsobí každej situácii. Uhol sklonu sa nezmení ani počas nastavovania výšky.
Ľahučko sa posunie tam, kde ho chceš mať, a zostane presne tam, kde ho pustíš. So stojanom Pro Stand môžeš otočiť displej na šírku alebo na výšku, kedy len chceš. Stačí len uvoľniť zarážku a otočiť displej. Takto vždy uvidíš viac z toho na čom pracuješ, aj bez nekonečného skrolovania - či už si vývojár, fotograf alebo skladateľ. Magnetický konektor na stojane Pro Stand uľahčuje pripojenie a odpojenie od magnetu na zadnej strane displeja Pro Display XDR. Tieto magnety usmerňujú displej pri pripájaní a západky sa automaticky aktivujú a bezpečne prichytia displej k stojanu. Na odpojenie potom stačí jednoducho uvoľniť posuvník.

- Bezproblémové pripojenie a odpojenie umožňujúce rýchle a jednoduché prenášanie
- Systém umožňuje upraviť výšku v rozsahu 120 mm (60 mm v každom smere)
- Orientácia TV na šírku alebo na výšku
- Umožňuje sklon TV od -5° do 25°
- Magnetický konektor v tvare puku je navrhnutý tak, aby sa pripojil k zadnej strane displeja, a pevne spája Pro Stand s displejom
- Odpojíš ich uvoľnením zarážky a zaklonením displeja úplne dozadu, čím sa uvoľnia magnety, aby si mohol displej od stojana Pro Stand odpojiť

Rozmery: 43,3-49,7 x 18,0 x 23,6 cm
Hmotnosť: 4,3 kg
APPLE
MWUG2CS/A
190199474581

Tabuľka dát

Kategória
Stojany, držiaky, konzoly
Určenie
Pre Apple