STELL SOS 2020 plynový držiak na monitor - 2 ramená


148,81 €
s DPH

124.01 € bez DPH


Nenechajte sa obmedzovať iba jedným monitorom. Som plynový držiak určený pre dva alebo tri monitory. Keď ma máte, nepotrebujete maséra. Už vás nemusí bolieť chrbát kvôli zlej polohe monitora. Môžete si ma úplne ľubovoľne...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SOS 2020


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Nenechajte sa obmedzovať iba jedným monitorom. Som plynový držiak určený pre dva alebo tri monitory. Keď ma máte, nepotrebujete maséra. Už vás nemusí bolieť chrbát kvôli zlej polohe monitora. Môžete si ma úplne ľubovoľne nastaviť. Natočím sa, nakloním sa a zmením svoju výšku presne podľa vašich potrieb. Som kvalitka. Zostavili ma len z tých najlepších materiálov a vďaka značkovému plynovému piestu vám vydržím naveky.
Využite svoj potenciál naplno. Pre náročnejších užívateľov, ktorým k práci nestačí iba jeden monitor, sú k dispozícii držiaky Stell SOS 2020 a SOS 2030 umožňujúce zapojenie až dvoch monitorov. Predstavujem vrchol v ponuke držiakov spoločnosti Stell.
Ak pracujete z domu a chcete si vylepšiť váš pracovný kútik, kombinácia držiaka SOS 2020 s držiakom na notebook SAA 4000 budú ideálnym riešením. Držiak na monitor Stell SOS 2020 zaujme jednoduchým elegantným vzhľadom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Vďaka nemu môžete mať monitor stolného počítača permanentne umiestnený na jednom ramene držiaka a na druhej rameno môžete umiestniť váš notebook. Ten v prípade potreby môžete ľahko odpojiť a vyraziť na schôdzku mimo domova.
Inštalácia držiaka prebieha jednoduchým uchytením na hranu stola alebo do otvoru pracovnej dosky. Navyše tieto modely disponujú portami USB 3.0, audio a mikrofón, ktoré sú umiestnené na základni. Držiak teda podporuje ako prenos dát, tak cez neho môžete nabíjať mobilný telefón, pripojiť k nemu slúchadlá alebo mikrofón, a to všetko v pohodlnom dosahu.
Tí najnáročnejší ocenia model držiaku Stell SOS 2030, ktorý ponúka priestor hneď pre tri monitory. Na jednotlivé ramená môžete umiestniť monitory s hmotnosťou do 7 kilogramov. Umiestnením troch monitorov na tento držiak získate pohodlnejšie pracovné prostredie, keďže budete môcť monitory umiestniť do rovnakej úrovne a vytvoriť tak ideálne podmienky pre krk, chrbát i oči. V základni je umiestnené výstupy USB 3.0, slúchadlá a mikrofón. Plynový držiak je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a v kombinácii so značkovým piestom zaručuje nadpriemernú životnosť a jedinečnú ergonómiu.

Plynový držiak až 2 monitorov
Kombinácia kvalitných materiálov: hliník a dizajnový plastový káblový manažment
Značkový plynový piest umožňuje nastaviť plynulý odpor a tým dosiahnuť ľahkú manipulovateľnosť v akejkoľvek polohe a poskytuje dlhodobú životnosť
Ľubovoľné natočenie a naklonenie v uvedených intervaloch (zobrazenie landscape i portrét)
Čistý a elegantný vzhľad
Uchytenie na hranu stola aj do otvoru pracovnej dosky
Jednoduchá inštalácia, odnímateľná VESA doska pre pohodlnú montáž
3.0 USB port a audio port umiestnený na základni podporuje prenos dát, nabíjanie, slúchadlá a mikrofón

Držiak monitoru dual
Plynový piest na vyrovnanie záťaže
Min. uhlopriečka obrazovky: 13"
Max. uhlopriečka obrazovky: 32"
Sklon: +/- 45°
Natočenie: +/- 90°
Rotácia: 360°
Orientácia TV: landscape / portrét
Uchytenie: na hranu / do otvoru
Pracovné zaťaženie: 2x 1 - 9 kg
VESA 75x75
VESA 100x100
Farba: Strieborná
Materiál: Oceľ / Hliník
STEEL
SOS 2020
8590669232468