Keyboard : US/Euro (QWERTY) Dell KB-522 Wired Business Multimedia USB Keyboard Black (Kit)


22,16 €
s DPH

18.47 € bez DPH


Káblová klávesnica na každodenné pracovné používanieKáblová pracovná multimediálna klávesnica Dell predstavuje všestranné riešenie na každodenné používanie počítača v práci. Klávesy so strednou výškou prof...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: 580-17667


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Káblová klávesnica na každodenné pracovné používanie

Káblová pracovná multimediálna klávesnica Dell predstavuje všestranné riešenie na každodenné používanie počítača v práci. Klávesy so strednou výškou profilu umožňujú písať na klávesnici efektívnym a pohodlným spôsobom.

Klávesové skratky a multimediálne klávesy na rýchle zadávanie príkazov

Pomocou siedmych prístupových klávesov získate pohodlný prístup k základným aplikáciám, ako je napríklad kalkulačka, e-mail, prehliadač alebo obrazovka Tento počítač. Pomocou siedmych multimediálnych klávesov môžete jednoducho prehrávať, pozastaviť a pretáčať prehrávané médiá alebo prejsť na obrazovku hlavného prehrávača multimédií.

Snímka pracovnej multimediálnej klávesnice Dell KB522
Vytvorená s ohľadom na pohodlné používanie v kanceláriách.

Zobraziť väčšie.
Lepšia pripojiteľnosť s dvomi portami USB

Klávesnica má dva vstavané porty USB 2.0, ktoré slúžia na pripojenie zariadení s nízkym príkonom, ako je napríklad myš alebo USB kľúč, a ktoré rozširujú možnosti práce s počítačom.

Ergonomický dizajn na pohodlné používanie v kancelárii

Súčasťou klávesnice je opierka dlaní, ktorá zaisťuje jej pohodlné každodenné používanie. Klávesnica je ideálna na používanie v kanceláriách, pretože je vyrobená z odolných materiálov, je odolná voči poliatiu a je úplne tichá.

Obsah balenia

Pracovná multimediálna klávesnica Dell KB522.


Táto multimediálna profesionálna klávesnica má pevný a masívny dizajn s klávesmi stredného profilu pre pohodlné písanie. Je tichá, trvácna a vhodná na každodenné pracovné využitie. Obsahuje tiež súbor multimediálnych a funkčných klávesov presne zodpovedajúcich vašim potrebám, vďaka ktorým dosiahnete vyššiu efektivitu a produktivitu. Produkt bol testovaný a overený v systémoch spoločnosti Dell. Pri používaní so systémom spoločnosti Dell sa poskytuje technická podpora spoločnosti Dell.

Funkcie produktu:

Ergonomický dizajn na zvýšenie pohodlia a produktivity
Obsahuje odpojiteľnú podložku pod zápästia
2 vysokorýchlostné porty USB 2.0
Sedem multimediálnych klávesov a sedem funkčných klávesov
DELL
580-17667
5397064018894

Tabuľka dát

Typ
Drôtová
Hráčska
Nie