WD 4TB Red PRO 3,5"/SATAIII/IntelliPower/128MB


194,14 €
s DPH

161.78 € bez DPH


Popis produktuRad WD Red Pro je navrhnutý pre malé a stredne veľké firmy a je k dispozícii pre stredne veľké až veľké prostredie NAS s až 16 pozíciami. Disky WD Red Pro sú navrhnuté tak, aby dokázali vo vašej firme z...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: WD4002FFWX


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Popis produktu

Rad WD Red Pro je navrhnutý pre malé a stredne veľké firmy a je k dispozícii pre stredne veľké až veľké prostredie NAS s až 16 pozíciami. Disky WD Red Pro sú navrhnuté tak, aby dokázali vo vašej firme zvládať zvýšené zaťaženie, boli podrobené rozsiahlemu testovaniu a poskytuje sa na ne predĺžená päťročná obmedzená záruka.

Úložisko NAS pre veľké firmy.

Zaistite pre svoju firmu väčšiu efektivitu a produktivitu s pevnými diskami WD Red Pro pre systém NAS vybavený až 16 pozíciami. Disky WD Red Pro sa dodávajú so softvérom NASware 3.0, ktorý zvyšuje kompatibilitu systému, a tým umožňuje bezproblémovú integráciu s existujúcou infraštruktúrou siete. Navýšte hodnotu svojej firmy. Umožnite zamestnancom rýchlo a spoľahlivo zdieľať súbory a zálohovať priečinky pomocou pevných NAS diskov WD Red Pro vo vašom riešení NAS.

Exkluzívna technológia NASware 3.0.

Naša exkluzívna pokročilá technológia firmvéru NASware 3.0 ponúka bezproblémovú integráciu, robustnú ochranu dát a optimálny výkon v systémoch pracujúcich v náročnom prostredí NAS.

Zabezpečuje optimálnu kompatibilitu NAS.

Disky pre stolné počítače nie sú konštruované pre systém NAS. Disky WD Red Pro s technológiou NASware tento predpoklad spĺňajú. Naša exkluzívna technológia vás zbaví dohadov ohľadom výberu jednotky a vyrovnáva výkon a spoľahlivosť v prostrediach NAS a RAID. Jednoducho povedané, WD Red Pro je najviac kompatibilná jednotka dostupná pre stredné až veľké NAS. Ale nemusíte dať len na naše slová. Rad WD Red Pro bola podrobená najširšiemu testovaniu kompatibility s partnerskými systémami NAS na trhu. *

Vyššia ochrana NAS proti otrasom.

Disky WD Red Pro sú vybavené senzorom otrasov s viacerými osami, ktorý automaticky rozpozná jemné otrasy, a dynamickou technológiou Fly Height, ktorá úpravou funkcií čítania a zápisu ochráni vaše dáta. Táto kombinácia technológií ďalej chráni disky vo veľkých prostrediach NAS s 1 až 16 pozíciami a pomáha zvyšovať ich spoľahlivosť.

Technické parametre

Prevedenie disku: Interný
Rozmer disku 3.5"
Kapacita: 4 TB
Modelový rad: WD Red Pro
Rýchlosť SATA: SATA III / 600
Otáčky: 7 200 rpm
Buffer pri HDD: 128 MB
Záruka: 5 rokov

Parametry produktu
Súhrn
Výrobca Western Digital
opraviť
WESTERN DIGITAL
WD4002FFWX

Tabuľka dát

Rozhranie
SATA III
Formát
3,5"
Kategória
Pevné disky - HDD
Kapacita
4 TB
Typové označenie / Modelová rada
Red PRO
Určenie
Pre NAS
Cache pamäť [Mb]
128
Rýchlosť otáčok [rpm]
Variabilná