SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH


16,44 €
s DPH

13.7 € bez DPH


Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připo...
Dostupnosť: skladom Kód: 424
Predpokladaný dátum expedície: 19.10.2021
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657B3
Konektory: SC-SC
Broušení: APC-APC
Barva: Bílá
Armorování: Ano
Plášť: LSZH
Průměr: 3mm
Provedení: Simplex
Délka: 10m

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

*patch cordy armované s B3 vláknem se používají v domácnostech, připojují se k routeru a díky odolnosti vydrží kousání od domácích mazlíčků
ESET
424
8595589004249

Tabuľka dát

Záruka
24
Typ
Kabely
Farba
Bílá
Přesná délka (m)
10
Délka (m)
10 - 11
SC/APC (M)
2
LSOH
Ano