Plánovanie aktualizácie APC na 7X24 pre existujúcu službu spustenia pre UPS do 40 kVA alebo batériový rám


426,07 €
s DPH

355.06 € bez DPH


Záruky a servisné služby:Upgrade
Dostupnosť: nie je skladom Kód: WUPGSTRTUP7-UG-01


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Súbor servisných doplnkov, ktoré poskytujú dôležité zdroje, znalosti a nástroje potrebné na efektívnu implementáciu vášho riešenia APC
Všeobecné funkcie
Vrátane nákladov na prácu a cestovné náklady: Väčšina servisných zmlúv zahŕňa náklady na prácu a cestovné náklady. Pozrite si rozpis prác v rámci špecifikácií služby.
Skúsený servisný technik s certifikátom APC: Naši servisní technici v teréne sú dôkladne vyškolení v oblasti všeobecne uznávaných bezpečnostných postupov a elektrotechnických noriem, ako aj našich vlastných smerníc, aby mohli zákazníkom ponúknuť najvyššiu úroveň služieb, ktorá je v súčasnosti k dispozícii.
Koordinácia logistiky:Spoločnosť APC bude organizovať logistickú stránku inštalácie od dodávky hardvéru až po plánovanie inštalatérov, čím zabezpečí hladký priebeh inštalácie od začiatku až do konca.
Súhrnný hárok podujatia: Projektoví manažéri APC vám poskytnú písomnú správu s informáciami o priebehu vášho projektu.

Vlastnosti a výhody
Pohodlie: viacero úrovní služieb Vďaka možnosti predplatiť si súpravy alebo jednotlivé servisné diely sú naše služby štruktúrované tak, aby si zákazníci mohli vybrať presne to, čo od spoločnosti APC chcú.
Voliteľný upgrade na 7x24: Ako väčšina majiteľov firiem, aj vy chcete mať funkčný a fungujúci systém počas pracovnej špičky. Spoločnosť APC ponúka možnosti služieb mimo špičky, ktoré vyhovujú vašim časovým požiadavkám. V spolupráci s vami nájdeme časy, kedy budú mať servisné činnosti najmenší vplyv na vašu produktivitu, čím vám ušetríme čas a peniaze..

APC
WUPGSTRTUP7-UG-01

Tabuľka dát

Záruka
0 Měsíc(ů)
Záruky a servisné služby
Upgrade