XBOX ONE hra - NHL 17


21,43 €
s DPH

17.86 € bez DPH


Pre tých, ktorí majú radi výzvy, si EA pripravilo vylepšený systém progresie cez nový EASHL Player Rank System, pomocou ktorého teraz budete môcť získavať nové odznaky a odomknúť si tiež nové predmety pre vašich hráčov,...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: EAX354521
Vypredané


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Pre tých, ktorí majú radi výzvy, si EA pripravilo vylepšený systém progresie cez nový EASHL Player Rank System, pomocou ktorého teraz budete môcť získavať nové odznaky a odomknúť si tiež nové predmety pre vašich hráčov, celý tím a taktiež arénu, čo je tiež novinkou v NHL 17. Začnite s obyčajnou jednoduchou arénou a postupne si ju vylepšujete na dôstojné sídlo medzinárodných zápasov. Na túto zaujímavú novinku nadväzuje nástroj Arena Creator, ktorý môžete používať ako v EASHL režime, tak aj vo Franchise Mode. Postavte si vlastnú arénu podľa vašich predstáv a vytvorte si štadión vašich snov.

EA túto funkciu opisuje ako veľmi prepracovanú, čo má potvrdzovať široká škála možností úprav - na štadióne si budete môcť zmeniť každý detail, a to od ľadovej plochy, cez kocku až po gólové svetlá, efekty a pesničku, ktorá vám bude hrať na štadióne po strelení gólu. S možnosťami úprav to rozhodne nekončí. V NHL 17 si budeme môcť upravovať rovnako detailne aj vlastný tím. Upravovať si môžete kompletne celé dresy, vrátane vzorov, farby, nášiviek a logá firiem, ktoré máte mať našité na sebe počas danej sezóny. Samozrejme, hraním EASHL si odomykáte nové predmety, ktoré v editore môžete použiť. Do hry sa opäť dostane vizuálny in-game tréner, ktorý si prešiel viacerými zmenami, vďaka čomu vám bude ešte dokonalejšie zlepšovať vaše výkony.

Tréneri patria k hokeju, no nielen k tomu reálnemu. V NHL 17 sa tréneri dočkajú dôležitejšej úlohy a popri rýchlej hre budete dostávať jeho rady. Z herných režimov sa môžete tešiť na vylepšený systém tím buildingu, ktorý sa po novom volá HUT Synergy. Zocelte tím, spojte hráčov, nájdite v nich ich pravú silu a vytvorte ešte kvalitnejší tím, ktorý bude dobýjať rebríčky. Do NHL 17 sa vôbec po prvýkrát dostane liga ECHL s plnohodnotnými 27 tímami. EA myslelo aj na nováčikov a do NHL 17 pridalo komplexnejšie nastavenia obtiažnosti, kde si napríklad hráči budú môcť zvoliť medzi zábavnou arkádou a simuláciou posuvným barom až so sto krokmi.
MICROSOFT
EAX354521
5035225116408

Tabuľka dát

Určenie
Pre XBOX One