TP-LINK TX-6610 1-port Gigabit GPON SFU,  Econet Chipset, 1 GE ports, 1 SC/APC GPON port, G.984.x, Class C+


31,40 €
s DPH

26.17 € bez DPH


1portový gigabitový terminál GPONTX-6610V souladu s ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 a ITU G.984.4 poskytuje kompletní kompatibilitu se sítí GPONAž 2,488 Gbit/s downstream a 1,244 Gbit/s upstreamOptické spojení...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: TX-6610


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
1portový gigabitový terminál GPON
TX-6610
V souladu s ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 a ITU G.984.4 poskytuje kompletní kompatibilitu se sítí GPON
Až 2,488 Gbit/s downstream a 1,244 Gbit/s upstream
Optické spojení a gigabitový port poskytuje neuvěřitelně vysokou přenosovou rychlost
Podporuje vzdálenou správu OMCI (ONT rozhraní řízení správy)

HARDWARE FEATURES
Interface 1 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
1 SC/APC Port
Button 1 Power On/Off Button
1 RESET Button
External Power Supply 9VDC/0.6A
IEEE Standards IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p
Data Rates Upstream:1.244Gbps
Downstream:2.488Gbps
Dimensions ( W x D x H ) 4.0*1.5*4.2 in.(102.7 x 37.9 x 106.9mm)
Distance 0~ 20Km Max
GPON Standards ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Optical Module Class C+
Receiver APD-TIA
Transmitter DFB Laser
Wavelength Upstream:1310nm
Downstream:1490nm
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Service Flow Classification based on VLAN
Schedule rules Support SP/WRR
Upstream Priority Label Support 802.1D User Priority
Rate Limit and Traffic shaping
Congestion Control Support Tail-Drop
VLAN 802.1Q tag VLAN
VLAN transparent mode/VLAN translation mode/VLAN trunk mode
Authentication based on SN and Password
VLAN Auto Detect
Security AES Encryption
Packet Filter based on VLAN
Management Managed by Web, OMCI and Telnet,
Specified the management IP,
Reset to Factory default by Reset button or Web UI,
Real-time statistics, Optical Diagnostic
Advanced Features Upstream and Downstream FEC
Dynamic Bandwidth Allocation(DBA) support NSR/SR
Up to 16 T-CONTs and 256 GEM Ports
Optical power detection, Dying Gasp
Terminal Silent mechanism
802.3az EEE Energy Conservation
IGMP IGMP v2/v3
IGMP Snooping/Proxy
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TX-6610
RJ-45 Ethernet Cable
Quick Installation Guide
Power Adapter
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
TP-LINK
TX-6610
6935364060978

Tabuľka dát

Výrobca (wireless)
TP-Link
Pásmo (wireless)
Není
Podpora PoE (wireless)
Ne
Použitie (wireless)
Router
Rýchlosť prenosu wifi (wireless)
Není