LifeCam Studio pre Bsnss Win USB Port NSC Euro/APAC Hdwr Pre Bsnss 50/60HZ


74,23 €
s DPH

61.86 € bez DPH


Webová kamera Microsoft LifeCam ponúka ostré a detailné HD video. Táto webová kamera so snímačom, ktorý dokáže zachytiť širokouhlé video v rozlíšení HD 1080p. Vysoko presná optika vytvára obraz s brilantnými farbami a krištáľovo čistým zvuk...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: 5WH-00002
Vypredané


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Webová kamera Microsoft LifeCam ponúka ostré a detailné HD video. Táto webová kamera so snímačom, ktorý dokáže zachytiť širokouhlé video v rozlíšení HD 1080p. Vysoko presná optika vytvára obraz s brilantnými farbami a krištáľovo čistým zvukom. Vďaka tejto webovej kamere môžete byť so svojimi blízkymi, kedykoľvek chcete. Obraz poskytovaný webovou kamerou zostáva ostrý a kvalitný aj pri záberoch zblízka. Vysoko presné šošovky zo sklenených prvkov uspokoja aj tých najväčších perfekcionistov. Technológia TrueColor automaticky vytvára jasné, vysokofarebné video prakticky za všetkých svetelných podmienok. Obraz zostáva ostrý a kvalitný aj pri záberoch zblízka. Technológia ClearFrame zaisťuje plynulý a detailný obraz Digitálny mikrofón s technológiou potlačenia okolitého hluku zlepšuje kvalitu hovoru s krištáľovo čistým zvukom. Program Windows Live Movie Maker vám umožní vytvoriť vlastný film jediným kliknutím a potom nahrať širokouhlé video do sociálnych sietí. Ľahko nahrajte fotografiu, ktorú môžete upraviť, označiť a zdieľať s priateľmi a rodinou. Webová kamera je kompatibilná so službami Windows Live, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger a Skype. Parametre a špecifikácie: Vybavenie: mikrofón Rozlíšenie obrazu: 1920x1080p, až 30FPS Rozlíšenie záznamu fotografií: až 8 Mpix JPEG Zaostrovanie: automatické Rozhranie: USB 2.0 Kompatibilný s operačnými systémami: Windows XP/Vista/7 Rozmery: 40 x 113 x 60 mm. Hmotnosť: 126 g..
MICROSOFT
5WH-00002
4988648770263

Tabuľka dát

Záruka
24 Měsíc(ů)