Apple Thunderbolt kabel (0.5 m) black


40,38 €
s DPH

33.65 € bez DPH


Technologie Thunderbolt podporuje rychlé přenosy dat dvěma nezávislými kanály, z nichž každý má propustnost až 10 Gb/s. Thunderbolt 2 dokáže oba kanály svázat do jednoho superrychlého kanálu s propustností 20 Gb/s. Tímto ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: MF640ZM/A


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Technologie Thunderbolt podporuje rychlé přenosy dat dvěma nezávislými kanály, z nichž každý má propustnost až 10 Gb/s. Thunderbolt 2 dokáže oba kanály svázat do jednoho superrychlého kanálu s propustností 20 Gb/s. Tímto kabelem připojíte Thunderbolt zařízení k portu Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 na vašem Macu.
Kabelem Apple Thunderbolt můžete propojit dva Macy s rozhraním Thunderbolt v režimu cílového disku, spojit dva Macy s OS X Mavericks v síťovém uspořádání nebo používat iMac jako displej pro MacBook Pro nebo MacBook Air.

APPLE
MF640ZM/A
0885909878444

Tabuľka dát

Rozhranie adaptéry (príslušenstvo k PC)
Ostatní