SanDisk Flash Disk 32GB Cruzer Dial, USB 2.0, čierna


12,24 €
s DPH

10.2 € bez DPH


Kapacita (v GB):32; Verzia USB:2.0
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SDCZ57-032G-B35


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Majte svoje obľúbené súbory pri sebe na malom a ľahko prenosnom USB Flash disku. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a výhodnej cene je SanDisk USB Flash Drive malý, ale rýchly spôsob ukladania, prenosu a sťahovania digitálnych dát z počítača do počítača alebo ich môžete mať so sebou na cestách. Jednoducho vložte svoje fotografie, melódie a iné zábavné súbory do zariadenia SanDisk Cruzer Dial a začnite ich zdieľať s rodinou a priateľmi. - majte svoj digitálny svet vo vrecku v našom najmenšom balení - jednoducho prenášajte a zdieľajte fotografie, videá, skladby a ďalšie súbory medzi počítačmi Pripojenie: USB 2.0 A vidlica USB štandard: USB 2.0 Výsuvný konektor USB: áno Materiál: kov | plast Ochrana heslom: áno Hĺbka: 60,2 mm Šírka: 24,1 mm Výška: 9,4 mm Kapacita pamäte: 8 GB Farba: čierna | červená Séria: Cruzer Značka: SanDisk.
SANDISK
SDCZ57-032G-B35
619659142476

Tabuľka dát

Záruka
60 Měsíc(ů)
Kapacita (v GB)
32
Verzia USB
2.0