DELL PF-BC-BK-5-17, Professional Briefcase - taška na notebooky do 15,6"


49,88 €
s DPH

41.57 € bez DPH


Funkcie a výhodySnímka tašky Dell Professional s otváraním zhoraTaška Dell Professional s otváraním zhora spoľahlivo chráni prenosné počítače, tablety a ďalšie príslušenstvo.Zobraziť väčšie.Klasick?...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: PF-BC-BK-5-17


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Funkcie a výhody
Snímka tašky Dell Professional s otváraním zhora

Taška Dell Professional s otváraním zhora spoľahlivo chráni prenosné počítače, tablety a ďalšie príslušenstvo.
Zobraziť väčšie.
Klasická taška s otváraním zhora pre podnikateľov

Taška Dell Professional s otváraním zhora je spoľahlivá a ľahká taška určená pre profesionálov, ktorí chcú pohodlne a bezpečne prenášať svoj prenosný počítač, tablet a príslušenstvo. Dokumenty a príslušenstvo môžete mať prehľadne v taške usporiadané vo viacerých odkladacích priehradkách a váš prenosný počítač a tablet bezpečne ochránia priehradky vyhradené pre elektronické zariadenia.
Čalúnené a vypchaté priehradky dokonale chránia vaše zariadenia

S touto taškou sa môžete spoľahnúť na to, že váš prenosný počítač Dell je dokonale chránený, pretože ho môžete vložiť do vyhradenej vypchatej priehradky, ktorú je možné nastaviť tak, aby k prenosnému počítaču tesne priliehala. Vlnou vypchatá priehradka určená pre tablety poskytuje dokonalú ochranu pre váš tablet Dell Venue a chráni jeho obrazovku pred poškriabaním.
Snímka tašky Dell Professional s otváraním zhora

Horné rukoväte na jednoduché zdvíhanie bez použitia popruhu.
Zobraziť väčšie.
Dostatok miesta na uloženie príslušenstva

Vďaka prednej priehradke s viacerými vnútornými vreckami na telefóny, nabíjačky, kľúče, perá a ďalšie drobnosti budete mať v tejto taške vždy všetko potrebné prehľadne usporiadané a poruke. Taška má oddelené priehradky na prehľadné uloženie dokumentov a spisov.
Pohodlné nabíjanie priamo v taške

V taške sa nachádza priehradka na prenosnú nabíjačku batérií (predávaná samostatne) s otvorom pre kábel, ktorá umožňuje nabíjať prenosný počítač bez toho, aby ste ho museli vybrať z tašky.
Snímka tašky Dell Professional s otváraním zhora

Ľahké a odolné materiály spoľahlivo vydržia každodenné náročné zaobchádzanie.
Zobraziť väčšie.
Odolný nylonový materiál

Taška Dell Professional s otváraním zhora má vypchaté rukoväte a vypchatý popruh na rameno na pohodlné nosenie. Ďalší špeciálny popruh umožňuje pripraviť tašku ku kolieskového kufru. Povrch tašky je vyrobený z odolného a vodovzdorného nylonového materiálu, ktorý spoľahlivo vydrží každodenné náročné zaobchádzanie.
Určená pre 15,6-palcové prenosné počítače Dell

V taške je možné prenášať prenosné počítače s až 15,6-palcovou obrazovkou.

Prehlad

Taška Professional s otváraním zhora od spoločnosti Dell™ je spoľahlivá a ľahká taška určená pre profesionálov, ktorí chcú pohodlne a bezpečne prenášať svoj prenosný počítač, tablet a príslušenstvo. Dokumenty a príslušenstvo môžete mať prehľadne usporiadané vo viacerých odkladacích priehradkách a váš prenosný počítač a tablet bezpečne ochránia priehradky vyhradené pre elektronické zariadenia. Vlnou vypchatá priehradka určená pre tablety poskytuje dokonalú ochranu pre váš tablet Dell Venue a chráni jeho obrazovku pred poškriabaním.

V taške sa nachádza priehradka na prenosnú nabíjačku batérií (predávaná samostatne) s otvorom pre kábel, ktorá umožňuje nabíjať prenosný počítač bez toho, aby ste ho museli vybrať z tašky. Vďaka prednej priehradke s viacerými vnútornými vreckami na telefóny, nabíjačky, kľúče, perá a ďalšie drobnosti budete mať vždy všetko potrebné prehľadne usporiadané a poruke. Taška má vypchaté rukoväte a vypchatý popruh na rameno, aby bolo jej nosenie maximálne pohodlné, a je vybavená popruhom, pomocou ktorého sa dá pripevniť na kolieskový kufor. Povrch tašky je vyrobený z odolného a vodovzdorného nylonového materiálu, ktorý spoľahlivo vydrží každodenné náročné zaobchádzanie.
DELL
PF-BC-BK-5-17
5397063930357

Tabuľka dát

Typ
Taška / brašňa
Kategória
Tašky, batohy, kufre
Určenie
Pre notebooky
Uhlopriečka
15,6"