4.73
  • 5
    18
  • 4
    3
  • 3
    0
  • 2
    1
  • 1
    0

Cisco switch CBS350-24P-4X-EU (24xGbE,4xSFP+,24xPoE+,195W,fanless) - REFRESH


517,16 €
s DPH

430.96 € bez DPH


Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Maximálny počet portov:28; Management:Web, SNMP/RMON
Dostupnosť: nie je skladom Kód: CBS350-24P-4X-EU-RF


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
CISCO
CBS350-24P-4X-EU-RF
889728499316

Tabuľka dát

Záruka
0 Om.Doživot
Prevedenie
Rack mounted 19"
Funkce
DHCP snooping
L2
L3
PoE (Power over ethernet)
QoS (Quality of service)
Stohovatelnost
VLAN (virtual local area network)
Web management/Smart switch
Technológia
Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika
Management
SNMP/RMON
Web
Maximálny počet portov
28
Počet SFP+ portů
4
Přenosová rychlost LAN (Mb/s)
1000
Podporované standardy PoE
802.3af
802.3at
Počet portů LAN
24
Ventilátor
Ne
Počet PoE+ portů
24
Maximální počet portů
28
PoE budget (W)
195

Súvisiace produkty 13

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

Cena 345,64 €
skladom
Modul Cisco SFP-10G-SRModul Cisco 10GBASE-SR podporuje dĺžku spojenia 26 m na štandardnom multimódovom vlákne (MMF) na úrovni FDDI (Fibre Distributed Data Interface). ...

Cisco SFP-H10GB-CU5M

Cena 99,93 €
nie je skladom
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter. Hmotnost a rozměry: 5 m. Možnosti propojení: 10GBASE-CU. Barva: černá ...

Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)

Cena 266,39 €
nie je skladom
Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrov...

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cena 291,64 €
nie je skladom
GLC-SX-MMD=Duplexný vysielač a prijímač Cisco GLC-SX-MMD pripája prepínač a smerovač k sieti. Poskytuje prístup k možnostiam technológie optických vlákien. Aby bolo možné využívať výhody rýchleho prenosu dát pomocou optických káblo...

Cisco SFP-10G-LR-S

Cena 1 192,16 €
nie je skladom
Modul Cisco SFP-10G-LR-S Moduly Cisco 10GBASE SFP+ vám poskytují širokou škálu možností připojení 10 Gigabit Ethernet pro datová centra a přenosové aplikace pro poskytovatele služeb. Modul Cisco 10GBASE-LR podporuje délku spojení 1...

Cisco 1000BASE-BX SFP, 1310NM

Cena 1 079,91 €
nie je skladom
GLC-BX-U=1000BASE-BX SFP, 1310NMInformácie o kompatibiliteNavrhnutý pre: Cisco 250 Series SG250X-48P ¦ Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960 -48PS...

Cisco 1000BASE-BX SFP, 1490NM

Cena 1 079,91 €
nie je skladom
GLC-BX-D=1000BASE-BX SFP, 1490NMInformácie o kompatibiliteNavrhnutý pre: Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960- 48T, 2960-48TC,...

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Cena 574,51 €
nie je skladom
GLC-LH-SMD=Modul vysielača / prijímača SFP 1000BASE-LX / LH, MMF / SMF, 1310 nm, DOMNavrhnutý pre: Balík Cisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 SRST Voice Upgrades for HSE...

Cisco SFP-H10GB-CU1M

Cena 68,04 €
nie je skladom
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter. Hmotnost a rozměry: 1 m. Možnosti propojení: 10GBASE-CU. Barva: černá ...

10GBASE-SR SFP Module

Cena 588,20 €
nie je skladom
Modul Cisco SFP-10G-SRModul Cisco 10GBASE-SR podporuje dĺžku spojenia 26 m na štandardnom multimódovom vlákne (MMF) na úrovni FDDI (Fibre Distributed Data Interface). Pri použití 2000 MHz * km MMF (OM3) je možná dĺžka spoj...