5
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Powerbeats3 Wireless Earphones White slúchadlá


126,04 €
s DPH

105.03 € bez DPH


Výkon, ktorý sa ti dostane pod kožuVýkonné bezdrôtové slúchadlá Powerbeats s hlavovým čipom Apple H1 ťa udržia v pohybe. Nastaviteľné háčiky za uši pohodlne a stabilne držia, zatiaľ čo pevná konštrukcia...
Dostupnosť: skladom Kód: MWNW2EE/A
Predpokladaný dátum expedície: 03.12.2021
Posledné kusy v sklade


 • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
 • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
 • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Výkon, ktorý sa ti dostane pod kožu
Výkonné bezdrôtové slúchadlá Powerbeats s hlavovým čipom Apple H1 ťa udržia v pohybe. Nastaviteľné háčiky za uši pohodlne a stabilne držia, zatiaľ čo pevná konštrukcia s odolnosťou voči potu a vode ti pomôže dostať kondíciu na vyššiu úroveň. Slúchadlá s batériou až na 15 hodín počúvania ťa vydržia sprevádzať silným, vyváženým zvukom pri jednom tréningu za druhým.

Zvuk, ktorý motivuje
Powerbeats majú rovnako silný a vyvážený zvuk ako Powerbeats Pro. Reprodukujú muziku verne, čitateľne a s veľkým dynamickým rozsahom. Výborne ale môžu znieť len slúchadlá, čo dobre sedia. Preto sú vyrobené s dôrazom na ergonomické pohodlie.

Svoje tréningy máš pod kontrolou
Prehrávanie môžeš ovládať priamo z pravého slúchadla. Tlačidlom b pustíš a zastavíš prehrávanie, preskočíš na ďalšiu skladbu alebo prijmeš hovor. A dvojitým tlačidlom ovládanie hlasitosti ľahko pridáš (alebo znížiš) muziku, aby ťa nič nevytrhlo zo sústredenia. V spojení s iOS zariadeniami funguje hlasová aktivácia "Hey Siri" a podržaním tlačidla b aktivuješ hlasového asistenta na najrôznejších ďalších kompatibilných zariadeniach.

Energia na rozdávanie
Nekonečne dlhý tréning? Maratóny? Jedno cvičenie za druhým? Choď do toho! Powerbeats vydrží hrať na batériu až 15 hodín, takže bez hudby určite nezostaneš. A keď ti dôjde šťava, päťminútovým nabíjaním Fast Fuel dobiješ slabú batériu na hodinu počúvania. Miesto nabíjania slúchadiel sa môžeš naplno venovať tomu, čo nabíja teba.

Bezdrôt, čo funguje
Powerbeats to môžu rozbaliť na povel. Vďaka Bluetooth triedy 1 majú dlhší dosah s minimom výpadkov. Ich pripojenie je stabilné, aj keď si stále v pohybe. Hlasový akcelerometer a dvojica mikrofónov s technológiou formovania lúča dokáže zamerať tvoj hlas a odfiltrovať okolitý hluk. Ich nastavenie je okamžité - stačí ich zapnúť a podržať pri iPhone. Automaticky sa ti potom pripoja aj k Apple Watch, iPadu a Macu.

Vo dvojici sa to počúva lepšie
Zdieľanie zvuku umožňuje bezdrôtovo zdieľať zvuk medzi slúchadlami Powerbeats a akýmikoľvek inými slúchadlami Beats alebo AirPods. Niektoré pesničky, podcasty alebo filmy si človek lepšie užije vo dvojici. O čokoľvek, čo počúvaš na iPhone alebo iPade, sa teraz môžeš ľahko podeliť. Hlasitosť pritom nastavíš pre každá slúchadlá zvlášť. Stačí dať druhé slúchadlá blízko zariadení Apple a jedným kliknutím ich pripojiť. A hneď môžete obaja počúvať to isté.

- Bezdrôtové slúchadlá pre poriadny tréning
- Až 15 hodín prehrávania
- Nastaviteľné háčiky za uši pohodlne a pevne držia
- Pevná, elegantná konštrukcia je odolná voči potu a vode pri náročných tréningoch
- Integrované ovládacie prvky na náušniciach pre počúvanie hudby, vybavovanie hovorov a hlasové funkcie
- Silný, vyvážený zvuk s veľkým dynamickým rozsahom a izoláciou hluku
- Čisto hlasová aktivácia "Hey Siri" a rýchlejšie připojenie vďaka sluchátkovému čipu Apple H1
- Pripojenie cez Bluetooth triedy 1 zaručuje väčší dosah s minimom výpadkov
- Päťminútovým nabíjaním Fast Fuel dobiješ slabú batériu na 1 hodinu počúvania
- Lepšie podanie hlasu pri telefonovaní
- Bezdrôtové zdieľanie počúvaní hudby, podcastov alebo filmov v slúchadlách Powerbeats s inými slúchadlami Beats alebo AirPods pomocou funkcie Zdieľanie zvuku

Balenie obsahuje:

- Výkonné bezdrôtové slúchadlá Powerbeats
- Koncovky do uší v štyroch veľkostiach
- Puzdro na nosenie
- Lightning / USB-A nabíjací kábel
- Stručná príručka
- Záručný list
APPLE
MWNW2EE/A
190199246294

Tabuľka dát

Farba
Biela
Typ slúchadiel
Štuple do uší
Použitie
Športové
Kategória
Apple slúchadlá
Model
Beats
Ovládanie hlasitosti
Áno
Prenos zvuku
Bezdrôtové
Obsahujú mikrofón
Áno
Cetelem uver zdarma
Áno