Plantronics SUPRAPLUS DIGITAL náhlavná súprava na obe usi so sponou + Vista Plus Digital Amplifier


114,83 €
s DPH

95.69 € bez DPH


Náhlavná súprava na obidve uši so sponou cez hlavu. Plantronics SupraPlus náhlavna súprava ponúka vysoký štandard a zvukový výkon. SupraPlus pracuje v širokopásmovej technológii, ktorá zabezpečuje vynikajúcu kvalitu hovoru....
Dostupnosť: nie je skladom Kód: 39405-01


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Náhlavná súprava na obidve uši so sponou cez hlavu. Plantronics SupraPlus náhlavna súprava ponúka vysoký štandard a zvukový výkon. SupraPlus pracuje v širokopásmovej technológii, ktorá zabezpečuje vynikajúcu kvalitu hovoru. Mikrofón je dlhší a uhladenejší, zjednodušuje tým nastavenie polohy i kvalitu odchádzajúceho hovoru. Ultra-mikrofón poskytuje výnimočnú redukciu šumu.. To všetko umožňuje oveľa jasnejšie rozhovory a menej únavy pre pracovníkov kancelárie a kontaktných centier. Je ergonomicky navrhnutý a je k dispozícii v mono alebo binaurálnej verzii, v striebornej alebo čiernej farbe. SupraPlus je univerzálny headset pre kancelárie a kontaktné centrá po celom svete.

Štýl nosenia: na obe uši cez hlavu
Pripojenie: Drôtové pripojenie
Pripojenie k: stolný telefón, PC
Zvuk: mono

Plantronics VistaPlus DM15
Digitálny zosilovač Plantronics VistaPlus spája v sebe technológiu a digitálne spracovanie signálu novej generácie. Systém SoundGuard Digital prináša výnimočnú kvalitu zvuku. SoundGuard Digital je neustále v pohotovosti a eliminuje nečakané hlasné zvuky, čo zvyšuje pohodlie používateľov.


PLANTRONICS
39405-01
5033588020523

Tabuľka dát

Použitie
Profesionálne