4.56
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Creative Aurvana Live! 2, audiofilské slúchadlá na uši, 3.5mm jack, červené


59,97 €
s DPH
63,59 €
Zľava -6%

49.97 € bez DPH


Sluchadlá na uši s ultravysokým rozlišenímZvuk zo slúchadiel Creative Aurvana Live! 2, skonštruovaných po vzore oceneného predchádzajúceho modelu, má presnejšie kontúrované basy a ťažko ho rozoznáte od živého. Zv...
Dostupnosť: skladom Kód: 51EF0660AA004
Predpokladaný dátum expedície: 23.10.2020
Posledné kusy v sklade


 • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
 • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
 • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Sluchadlá na uši s ultravysokým rozlišením

Zvuk zo slúchadiel Creative Aurvana Live! 2, skonštruovaných po vzore oceneného predchádzajúceho modelu, má presnejšie kontúrované basy a ťažko ho rozoznáte od živého. Zvuk privádzajú k dokonalosti 40mm meniče s membránou z biocelulózy.O dokonalé odizolovanie okolitého hluku sa starajú náušníky z vysoko kvalitnej umelej kože obohatené proteínom a vyplnené pamäťovou penou. Ich nosenie je tiež nebývalo pohodlné aj počas dlhšej doby.

Precízny zvukový výkon
Dôkladne vyladenáé slúchadlá Aurvana Live! 2 vybavené bezchybnými 40mm neodymovými meničmi s biocelulózovou membránou majú tak autentický zvuk, že si pripadáte ako na živom koncerte.

Pohodlné prehrávanie i volania
Slúchadlá sú vybavené vysoko kvalitným plochým zvukovým káblom, ktorý sa nezamotáva. Na kábli je umiestnený mikrofón a jednotlačidlové diaľkové ovládanie, ktorým možno nastaviť hlasitosť, ak máte slúchadlá pripojené k smartfónu. Kábel je možné odpojiť a uschovať alebo nahradiť iným káblom.

Výnimočné pohodlie
Náušníky z vysoko kvalitnej umelej kože obohatené proteínom vyplnené pamäťovou penou poskytujú výnimočné pohodlie aj pri dlhšom nosení.

Sofistikovaný dizajn
Esteticky atraktívne a ľahké slúchadlá Aurvana Live! 2 sa ponúkajú v dvoch príťažlivých farebných prevedeniach a sú spevnené hlavovým mostom z kovovej zliatiny, aby dlhšie vydržali.

Pripravené cestovať s vami
Náušníky, ktoré sa dajú zložiť naplocho, sú ideálne pre monitorovanie zvuku a pohodlne sa ukladajú. Aby sa slúchadlá ľahšie prenášali, dodávajú sa s mäkkým cestovným puzdrom z mikrovlákna.

ŠPECIFIKÁCIA
Štýl nosenia: Cez uši
Hmotnosť: 255 g
Hlavné funkcie: Ovládanie na kábli, Ovládanie hlasitosti
Frekvenčný rozsah: 10 Hz ~ 30 kHz
Dĺžka kábla: 1,2 m
Mikrofón: Frekvenčný rozsah: 100 Hz ~ 10 kHz
Citlivosť: - 42dBV / Pa

OBSAH BALENIA
1 pár slúchadiel s mikrofónom Creative Aurvana Live! 2
1 odnímateľný plochý zvukový kábel s mikrofónom a jednotlačidlovým diaľkovým ovládaním pre nastavenie hlasitosti, pozlátený 2,5-3,5mm konektor so 4 kontaktami (1,2 m)
1 mäkké cestovné púzdro z mikrovlákna

CREATIVE LABS
51EF0660AA004
5390660185052

Tabuľka dát

Použitie
Domáce použitie