TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance


16,62 €
s DPH

13.85 € bez DPH


Modul MiniGBICTL-SM311LSJednorežimový modul MiniGBICUrčen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351MEDIA CONVER...
Dostupnosť: skladom Kód: TL-SM311LS
Predpokladaný dátum expedície: 08.03.2021
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Modul MiniGBIC
TL-SM311LS
Jednorežimový modul MiniGBIC
Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,
TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 1310nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-mode Fiber
Fiber Type 9/125 µm Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
TP-LINK
TL-SM311LS
6935364030216

Tabuľka dát

Rozhranie
SFP
Status Dodávky
Tovar na príjme