4.73
  • 5
    34
  • 4
    4
  • 3
    0
  • 2
    1
  • 1
    1

TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 10km


22,91 €
s DPH

19.09 € bez DPH


Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDMTL-SM321BObousměrný SPF modul WDMPodporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladůMEDIA CONVERTER & MODULEStandards and Protocols IEEE 80...
Dostupnosť: skladom Kód: TL-SM321B
Predpokladaný dátum expedície: 26.02.2024
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM
TL-SM321B
Obousměrný SPF modul WDM
Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length TX: 1310nm / RX: 1550nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-mode Fiber
Fiber Type 9/125 µm Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
TP-LINK
TL-SM321B
6935364030520

Tabuľka dát

Rozhranie
SFP

Súvisiace produkty 1

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

Cena 24,69 €
skladom
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikov...