ZyXEL SFP-ZX-80-D


320,46 €
s DPH

267.05 € bez DPH


SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a fl...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: 91-010-206001B


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hustota portů SFP transceivery od firmy ZyXEL přináší kompaktní design a vysokou hustotu portů. Na příklad ZyXEL GS-3012F switch je možné připojit až ke 12 optickým linkám – to vše za dostupnou cenu. Kompatibilní s průmyslovými standardy SFP transceivery od firmy ZyXEL jsou kompatibilní se standardem IEEE 802.3z a SFP MSA. Umožňují snadnou spolupráci i s zařízeními jiných výrobců, které splňují tyto standardy. Funkce: - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí napětí +3.3V - Nízký ztrátový výkon Technické parametry: Citlivost optického přijímače * -24 dBm Vlnová délka * 1550nm Konektor * LC Přenosová vzdálenost podle specifikace optického kabelu * 9/10um SMF: 80 km Funkční rozsah * Napájecí napětí: 3.15~3.45 V * Maximální proud: 300mA Bezpečnostňí certifikáty * Class 1 Laser * 21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant * CSA * TUV Rozměry * 56 (délka)x 13.4 (šířka)x 12.46 (výška) mm Provozní podmínky * Provozní teplota 0°C ~ 70°C * Skladovací teplota: -40°C ~ 85°C * Vlhkost: 5% - 95%
ZYXEL
91-010-206001B
4718938656843

Tabuľka dát

Záruka
60