SFP 1G MM 850nm 550m DDM IND Cisco


22,35 €
s DPH

18.62 € bez DPH


Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SFP-1G-MM-500M-IND-D


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna: Multimode Vlnová délka: 850 nm Dosah: 550 m DDMI: Ano Kompatibilita: Cisco
A-LINK
SFP-1G-MM-500M-IND-D

Tabuľka dát

Záruka
24
Optika
Ano
Provedení switche
Moduly