SFP transceiver 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco


19,96 €
s DPH

16.63 € bez DPH


SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco SFP-1G-SM-20KM-DM-CGUniverzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibili...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SFP-1G-SM-20KM-DM-CG


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco SFP-1G-SM-20KM-DM-CG
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1310 nm
Dosah: 20 km
DDMI: Ano
Kompatibilita: Cisco
A-LINK
SFP-1G-SM-20KM-DM-CG

Tabuľka dát

Rozhranie
SFP