4.6
  • 5
    6
  • 4
    4
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco


18,93 €
s DPH

15.78 € bez DPH


Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: SFP-1G-SM-20KM-CG


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová délka: 1310 nm Dosah: 20 km DDMI: Ne Kompatibilita: Cisco
A-LINK
SFP-1G-SM-20KM-CG

Tabuľka dát

Záruka
24
Optika
Ano
Provedení switche
Moduly