4.71
  • 5
    35
  • 4
    9
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    1

OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (SFP-10G-SR)


23,14 €
s DPH

19.28 € bez DPH


SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne sa jedná o formát pre 10Gbps Ethernet, ale využívá sa často aj na FIBER CHANNEL 8Gbps alebo 16GbpsSFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM...
Dostupnosť: skladom > 3 ks Kód: SFP-PLUS-SR-CIS
Predpokladaný dátum expedície: 22.02.2024


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne sa jedná o formát pre 10Gbps Ethernet, ale využívá sa často aj na FIBER CHANNEL 8Gbps alebo 16Gbps

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní (SFP-10G-SR ekvivalent)
Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m
OEM
SFP-PLUS-SR-CIS

Tabuľka dát

Rozhranie
SFP+
Kategória
Switche - moduly
Médium
Optika - MM
Rýchlosť [Gbs]
10
Počet kusov v balení [ks]
1