4.68
  • 5
    35
  • 4
    7
  • 3
    0
  • 2
    1
  • 1
    1

HP SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni


14,78 €
s DPH

12.32 € bez DPH


SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C ekvivalent)...
Dostupnosť: skladom Kód: J4859C_OEM
Predpokladaný dátum expedície: 01.03.2024
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C ekvivalent)
OEM
J4859C_OEM

Tabuľka dát

Záruka
12

Súvisiace produkty 4

Aruba IOn 1830 24G 2SFP 195W Sw

Cena 281,71 €
skladom
Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W SwitchPorts24 RJ-45 10/100/1000 Class 4 PoE ports, 2 SFP 1GbE portsSwitching capacity52 GbpsThroughput38.68 MppsMemory and processorARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM,...

Aruba IOn 1830 24G 2SFP Sw

Cena 168,46 €
skladom
Smart-managed Layer 2 Ethernet switch series ready to deploy in 8, 24-, and 48-port for non-PoE and PoE models.Compact and fan-less 8-port PoE/ non-PoE models and 24-port non-PoE model for acoustically sensitive environments.Aruba I...