4.8
  • 5
    33
  • 4
    8
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX


104,73 €
s DPH

87.28 € bez DPH


Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou pří...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: AT-SPEX


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat. GBIC optický modul AT-SPEX 1000X (LC) SFP, 2Km The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. Product Information Compact Size Flexible architecture Plug-and-play ease of use Self-locking mechanism 2 year warranty
ALLIED TELESIS
AT-SPEX
767035190662

Tabuľka dát

Záruka
24
Rychlost LAN max.
1 Gbps
Optika
Ano
Provedení switche
Moduly