Optický patc. duplex,LC-LC 9/125um SM, 30m armored, OS2


51,94 €
s DPH

43.28 € bez DPH


Vlastnosti * Délka kabelu: 30m Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: LC Male Záruka: 24 měsíců ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód:


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Vlastnosti * Délka kabelu: 30m Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: LC Male Záruka: 24 měsíců
OEM

Tabuľka dát

Záruka
24
Typ
Kabely
Přesná délka (m)
30
Vlastnost
9/125 um
Délka (m)
18 - 99
LC (M)
2