Karta Skylink Standard HD Irdeto


62,54 €
s DPH

52.12 € bez DPH


Dekodovacia karta pre príjem satelitnej televízie v certifikovaných dekoderoch IRDETO.

Dostupnosť: skladom > 6 ks Kód:
Predpokladaný dátum expedície: 27.01.2022


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Dekodovacia karta pre príjem satelitnej televízie v certifikovaných dekoderoch IRDETO.Balík Štandard neobmedzene+balík MULTI,HD PLUS,HBO,Cinemax na 2 mesiace zadarmo.Karta je určená pre sledovanie programov zo satelitov Astra na území Slovenskej alebo Českej republiky.Balík GRATIS:STV1,STV2,STV3,Markíza,Doma,TV JOJ,JOJ Plus,TA3,ČT1,ČT2,ČT24,ČTHD,Óčko,Z1,Noe TV,Public TV,ČT4 Sport **,Nova **,Nova Cinema**,Nova HD**,Prima TV **,Prima COOL **,TV Barrandov **. ** Programy z ponuky Skylink určené výhradne pre územie ČR.Multi balík:Eurosport,Eurosport2,NOVA Šport,Šport 1,Šport 5,Discovery,History Channel,Nostalgia,NGW,NGC,Viasat Explorer,Viasat History,Viasat Nature,Fishing & Hunting,Filmbox,Filmbox Extra,MGM,CS Film,CS Mini,Bebe TV,Jim Jam,Disney Channel,MTV,Retro Music,Leo TV,Spice,Darling!TV.Prémiový balík:HBO HD,HBO,Cinemax,CS Film,Kino CS,Duku CS,Muzika CS,Hustler,Man-X. HD PLUS balík: Eurosport HD,NOVA Sport HD,Discovery HD,History Channel HD,Filmbox HD,Brava HD,Travel Channel HD.

SKYLINK