Aten Fiber Single-Mode 1.25G SFP Transceiver Module (10KM) (2 pcs per Package)


103,78 €
s DPH

86.48 € bez DPH


1.25G Single-Mode / 10KM Fiber SFP Module 2A-137GFiber SFP modul 2A-137G 1.25G Single-Mode / 10KM Fiber poskytuje připojení 1 GbE až 10 kilometrů. Vysílač a přijímač lze instalovat do vysílačů i přijímačů. Jako m...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: 2A-137G


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
1.25G Single-Mode / 10KM Fiber SFP Module
2A-137G

Fiber SFP modul 2A-137G 1.25G Single-Mode / 10KM Fiber poskytuje připojení 1 GbE až 10 kilometrů. Vysílač a přijímač lze instalovat do vysílačů i přijímačů. Jako modul připojitelný za provozu se standardním duplexním konektorem pro optickou komunikaci pracuje 2A-137G s připojením single-mode-fiber (SMF) a pracuje při nominální vlnové délce 1310 nm, což z něj činí nákladově efektivní a vysoce výkonný transceiver.

Rozšiřte své síťové připojení až na 10 kilometrů
Diferenciální vstupy a výstupy
Vyhovuje Small Form Factor Pluggable MSA (standardy SFP Multi-Source Agreement)
V souladu s SFF-8472 MSA Digital Diagnostic Monitor (DDM), Internal Calibration
Laserová bezpečnostní třída 1 odpovídá mezinárodní bezpečnostní normě IEC 825. Vyhovuje EN60825-1 a FDA 21 CFR 1040.10 a 1040.11
Provozní teplota od 0 ° C do 70 ° C
Vyhovuje směrnici RoHS

obsah balení
2 x 1,25G single-mode / 10KM Fiber SFP modul
ATEN
2A-137G
4719264645983