dbramante1928 - Puzdro Copenhagen Slim pre iPhone 13 Pro, tan


34,80 €
s DPH

29 € bez DPH


Copenhagen Slim, ktorý premení váš telefón na toto príslušenstvo, je oveľa viac než len štýlové a nárazuvzdorné puzdro na peňaženku. Navrhnuté v Dánsku spoločnosťou Climate Positive Company, chráňte svoje zariadenie...
Dostupnosť: skladom > 7 ks Kód: CS61GT001328
Predpokladaný dátum expedície: 03.12.2021


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Copenhagen Slim, ktorý premení váš telefón na toto príslušenstvo, je oveľa viac než len štýlové a nárazuvzdorné puzdro na peňaženku. Navrhnuté v Dánsku spoločnosťou Climate Positive Company, chráňte svoje zariadenie a planétu pomocou tohto ekologického puzdra na peňaženku s bohatými funkciami.Toto puzdro na peňaženku je vyrobené ručne z luxusnej lícovej usne a vďaka použitiu bude mať krásnu patinu a je láskyplne vyrobené z trvalo udržateľných materiálov pre tých, ktorí chcú do svojho každodenného života vniesť štýl, ochranu a organizáciu bez námahy.


DBRAMANTE1928
CS61GT001328
5711428013286

Tabuľka dát

Typ
Puzdro
Farba
Hnedá
Kategória
Púzdra, kryty
Určenie
Pre Apple
Určené pre
iPhone 13