Aiino - Eco Case made of recycled plastic for iPhone 13 - Peacock Blue


21,60 €
s DPH

18 € bez DPH


Budúcnosť je teraz: urobte zmenu pre životné prostrediePuzdro Eco je vyrobené zo 100% recyklovaného plastu a je úplne ekologické bez obetovania dizajnu a štýlu. Vďaka starostlivému výberu materiálov a procesov s n...
Dostupnosť: skladom > 2 ks Kód: AIECO6121-PB
Predpokladaný dátum expedície: 06.12.2021
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Budúcnosť je teraz: urobte zmenu pre životné prostredie

Puzdro Eco je vyrobené zo 100% recyklovaného plastu a je úplne ekologické bez obetovania dizajnu a štýlu. Vďaka starostlivému výberu materiálov a procesov s nízkym vplyvom na životné prostredie chráni zariadenie aj planétu súčasne. Hladký a mäkký povrch zaisťuje bezpečné a pohodlné uchopenie.Precízne navrhnutý, zaručuje voľný prístup ku všetkým funkciám a portom iPhone.GRS (Global Recycle Standard) zaručuje, že tento prípad bol vyrobený z recyklovaných materiálov.

Spoločnosť aiino sa zaviazala obmedziť plytvanie materiálom a dať životu plastov na planéte nový život.Vlastnosti:- Vyrobené zo 100% recyklovaného plastu (s certifikáciou GRS)

- Kryt s nízkym vplyvom na životné prostredie

- Balenie bez plastov

- Ľahký profil

- Kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním (odporúča sa používať nabíjačku MagSafe vo vodorovnej polohe)

AIINO
AIECO6121-PB
8059015742933

Tabuľka dát

Typ
Kryt
Farba
Modrá
Kategória
Púzdra, kryty
Určenie
Pre Apple
Určené pre
iPhone 13