PLAYSTATION 4 ULTIMATE PLAYER 1TB + CALL OF DUTY:BLACK OPS 3


399,12 €
s DPH

332.6 € bez DPH


Sony PlayStation 4 500GBPrichádza nová generácia herných konzol.Na PlayStation 4 prichádzajú hry, ktoré môžete hrat kedykolvek, kdekolvek a akokolvek chcete a to vdaka systému špeciálne postaveného pre uspokojenie potri...
Dostupnosť: nie je skladom Kód:


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Sony PlayStation 4 500GB
Prichádza nová generácia herných konzol.
Na PlayStation 4 prichádzajú hry, ktoré môžete hrat kedykolvek, kdekolvek a akokolvek chcete a to vdaka systému špeciálne postaveného pre uspokojenie potrieb tých najlepších vývojárov na svete. Hrat digitálne verzie môžete už pocas stahovania z obchodu PlayStation Store a aktualizovat svoju konzolu PlayStation 4 môžete aj ked je vypnutá. Okamžite môžete pokracovat v akejkolvek uloženej hre, na mieste, kde ste skoncili. Režim suspend konzoly PlayStation 4 Vás zbaví nacítavania a umožnuje Vám pokracovat jednoduchým stlacením tlacidla napájania. Technológia Gaikai Vám navyše umožnuje okamžite si vyskúšat casti ktorejkolvek hry, ktorá Vás zaujme v obchode PlayStation Store.

Pozrite sa, co robia Vaši priatelia a zobrazte si hry, televízne programy, filmy a hudbu, ktorú odporúcaju špeciálne Vám v novo navrhnutom PlayStation 4 menu. Ak sa niekde v hre zaseknete, môžu sa Vaši kamaráti pripojit, aby vám pomohli, alebo Vám poradit v reálnom case vdaka Ustream. Vaše oblúbené PlayStation 4 hry si môžete navyše zahrat na PlayStation Vita cez Wi-Fi vdaka Remote Play.

Pocas hrania hier môžete používat celý rad aplikácií, ako je napríklad webový prehliadac. Nová aplikácia PlayStation App umožnuje zmenit Váš smartphone na druhú obrazovku, napríklad pre zobrazenie mapy, alebo si môžete skontrolovat, ako riešia priatelia rovnakú cast hry. PlayStation 4 tiež plynulo spája hrácov do väcšieho sveta zážitkov, ktoré ponúkajú konzola a PlayStation Network.

PlayStation 4 bola od základu navrhnutá tak, aby Vám zabezpecila úplne najlepšie hry a najpohlcujúcejší zážitok. Dosahuje to tým, že umožnuje najlepším herným vývojárom na svete rozvinút svoju tvorivost a posunút hranice hier prostredníctvom systému, ktorý je nastavený špeciálne pre ich potreby.

Sociálna interakcia je stredobodom PlayStation 4 zážitkov, preto boli nové funkcie zabudované do hardvérovej architektúry. PlayStation 4 ponúka dedikované, neustále zapnuté systémy video kompresie a dekompresie, ktoré umožnuje bezproblémové nahrávanie hry. Po prvýkrát v histórii môžete zdielat svoje epické vítazstvá stlacením tlacidla. Jednoducho stlacte tlacidlo "Share" na ovládaci, vyberte si cas z niekolkých posledných minút hry, oznacte ho a vrátte sa do hry. Video sa nahráva pocas hry. Zdielat svoje snímky a videá so svojimi priatelmi môžete na sociálnych sietach ako je Facebook.

PlayStation 4 radikálne znižuje interval casu medzi Vami a herným obsahom. PlayStation 4 ponúka funkciu "režimu spánku", ktorý udržuje systém v stave nízkej spotreby pri zachovaní hry. Cas, potrebný dnes na spustenie konzoly a nahratie uloženej hry je minulostou. S konzolu PlayStation 4 stací kliknút na tlacidlo napájania a ste okamžite v hre na tom istom mieste, kde ste skoncili. Okrem toho môžete spustit celý rad aplikácií, vrátane internetového prehliadaca pocas hrania hry na PlayStation 4. Konzola tiež umožnuje stahovat hry, alebo ich aktualizovat na pozadí, alebo dokonca v režime stand-by.

V novonavrhnutom PlayStation 4 menu si môžete prezerat herné informácií týkajúce sa Vašich priatelov, jednoducho zobrazit hry Vašich priatelov, alebo získat informácie o odporúcanom obsahu, vrátane hier, televíznych relácií a filmov. Dlhodobým cielom PlayStation 4 je znížit dobu stahovania digitálnych titulov na nulu. Ak o Vás vie konzola dost na predikciu dalšej hry, ktorú si plánujete kúpit, potom môže byt hra stiahnutá a pripravená skôr, než kliknete na tlacidlo "kúpit". PlayStation 4obohatí Váš zážitok tým, že splní všetky Vaše možné potreby.

Funkcia Remote Play na konzole PlayStation 4 umožnuje prístup k celému potenciálu konzoly PlayStation Vita, vdaka comu sa z nej stáva dokonalé prenosné zariadenie. S konzolou PlayStation Vita dokážete bez problémov hrat mnoho hier pre PlayStation 4 na prekrásnom 5" displeji prostredníctvom prístupových bodov Wi-Fi v lokálnej sieti.
Predlžte si svoj herný cas vdaka možnosti zacat hrat i pocas stahovania. Ked si kúpite hru, ktorá obsahuje funkciu PlayGo, stiahne konzola PlayStation 4 najskôr cast hry, aby ste mohli zacat hrat, zatialco sa zvyšok v priebehu samotného hrania ešte stahuje na pozadí.
Chatujte s kamarátmi, sledujte ich najnovjšie herné videá a dávajte im tipy pomocou PlayStation App pre mobily a tablety.
CPU: x86 64bit AMD Jaguar, 8 jadier
GPU: 1,84 TFlops, AMD založená na novej generácii Radeonov
Pamät: 8GB GDDR5
Audio výstup: AV výstup, HDMI, Analog-AV, digitálny výstup (optický).
Pevný disk: 500GB
Vstupy/Výstupy I/O Super-Speed USB (USB 3.0), AUX
Ovládac: bezdrôtový ovládac DualShock 4 (Bluetooth)
Mechanika: BD 6x, DVD 8x (len na cítanie)
Komunikácia: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T), IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 (EDR)
Obsah balenia:
Konzola PlayStation 4.
Dualshock 4 bezdrôtový ovládac.
Monofónne sluchátka.
Sietový kábel AC.
Kábel HDMI.
Kábel USB.

Killzone: Shadow Fall
Uplynulo už 30 rokov od krvavých udalostí v Killzone 3. Život na Helghastskej domovskej planéte Helghan ostal v ruinách, no vojna napriek tomu pokracuje.
ISA (Medziplanetárna strategická aliancia) umožní bludným Helghastom, aby sa usadili na planéte Vekta. Vektanské a Helghastské frakcie žijú v meste, ktoré je rozdelené obrovskou bezpecnostnou stenou. Helghasti bojujú za svoje právo na existenciu, pricom Vektania bojujú o prežitie, co vedie k "studenej vojne" medzi Vektanmi a Helghastom.
SONY
711719849247