Zavolajte nám: 052 482 22 51, 0908 644 320

Košík

Žiadne produkty

0,00 € Doprava
0,00 € Daň
0,00 € Spolu

Ceny sú s DPH

Pokladňa

Originálne náplne

Ink. Cartridge 38, Light Magenta Pigment with Vivera Ink
C9419A

Ink. Cartridge 38, Light Magenta Pigment with Vivera Ink
PrehľadZískajte fotografie vo výstavnej kvalite, portréty alebo umelecké reprodukcie, ktoré odolávajú vyblednutiu pomocou patentovaných pigmentových atramentov HP. Tlačte na širokú škálu fotografických a umeleckých ...

Detaily...

44,17 € s DPH

C9419A

HEWLETT PACKARD

Dostupnosť: NIE, kontaktujte nás.

Ink. Cartridge 38, Light Magenta Pigment with Vivera Ink
C9419A

Prehľad

Získajte fotografie vo výstavnej kvalite, portréty alebo umelecké reprodukcie, ktoré odolávajú vyblednutiu pomocou patentovaných pigmentových atramentov HP. Tlačte na širokú škálu fotografických a umeleckých papierov a získajte nádherné výtlačky odolné voči vode, rozmazaniu a vlhkosti.

Funkcie

Získajte profesionálne výsledky, ktoré hľadáte pomocou tlačového systému, ktorý používa pigmentové atramenty HP Vivera určené pre tlačenie fotografií vo výstavnej kvalite a výtlačkov s miliónmi farieb.
Získajte trvanlivé fotky, ktoré vydržia viac ako 200 rokov1 s papierom HP Advanced Photo Paper (zdokonalený fotografický papier) a médiami HP Digital Fine Art.
Zvýšte svoju výkonnosť pomocou systému s 8 atramentmi, ktorý používa vysokokapacitné atramentové kazety HP vyžadujúce výmenu v dlhších intervaloch.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Svetlopurpurová
Veľkosť kvapky atramentu
4 pl
Kompatibilné typy atramentu
Na báze pigmentu
Výdatnosť strán (farebné)
440 fotografií 10 x 15 cm (4 x 6 palcov), 605 veľkosti L
Počet strán – poznámka pod čiarou
Skúšané na fotografickej tlačiarni HP Photosmart Pro B9180. Priemerná hodnota na základe testovacej metódy spoločnosti HP a nepretržitej tlače. Skutočná výťažnosť sa môže výrazne líšiť v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
25 x 110 x 147 mm
Hmotnosť balenia
91,5 g

Čo obsahuje balenie

Záruka

Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania.

Čo je v krabici

Atramentová kazeta