Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 19m OM3


25,18 €
s DPH

20.98 € bez DPH


Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM3. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: LC Duplex Jádro/Plášť: 50/125µm Multimode Rychlost sítě: 10Gbps/40Gbps/100Gbps ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód:


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM3. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: LC Duplex Jádro/Plášť: 50/125µm Multimode Rychlost sítě: 10Gbps/40Gbps/100Gbps Délka: 19 m
OEM

Tabuľka dát

Záruka
24
Typ
Kabely
Přesná délka (m)
19
Délka (m)
18 - 99
LC (M)
2