Optický patchkabel duplex SC/APC-SC 9/125um SM 1m, OS2, G657A


7,49 €
s DPH

6.24 € bez DPH


Optický patchkabel duplex SC/APC-SC 9/125um SM 1m, OS2, G657A. TECHNICKÉ PARAMETRY *Typ vlákna: SM, 9/125, OS2 G.657A *Plášť: FR-LSZH *Prostředí: Univerzální *Délka: 1 m ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód:


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Optický patchkabel duplex SC/APC-SC 9/125um SM 1m, OS2, G657A. TECHNICKÉ PARAMETRY *Typ vlákna: SM, 9/125, OS2 G.657A *Plášť: FR-LSZH *Prostředí: Univerzální *Délka: 1 m
OEM
8595589814503

Tabuľka dát

Záruka
24
Typ
Kabely
Přesná délka (m)
1
Délka (m)
1
SC (M)
1
SC/APC (M)
1