5
  • 5
    1
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 20m, G657A 1,8mm


16,89 €
s DPH

14.07 € bez DPH


Optický patchcord kabel SM (duplex, singlemode – 2x09/125µm), LC – SC/PC, délka 20 m. ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód:


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Optický patchcord kabel SM (duplex, singlemode – 2x09/125µm), LC – SC/PC, délka 20 m.
OEM
8595589079957

Tabuľka dát

Záruka
24
Typ
Kabely
Farba
Oranžová
Přesná délka (m)
20
Délka (m)
18 - 99
LC (M)
1
SC/APC (M)
1